Nowe zdjęcie Klary Lewandowskiej - kim zostanie córka Lewandowskich? fot. ONS.pl

Rodzinne zdjęcie Lewandowskich. Klara gra w piłkę z tatą!

Klara Lewandowska już przejawia predyspozycje sportowe? Najnowsze zdjęcie rodziny Lewandowskich sporo zdradza!
Marta Kosakowska / 09.04.2019 08:14
Nowe zdjęcie Klary Lewandowskiej - kim zostanie córka Lewandowskich? fot. ONS.pl

Klara Lewandowska jest oczkiem w głowie rodziców! Niespełna dwuletnia córka Anny i Roberta Lewandowskich skradła również serca internautów. Dziewczynka regularnie pojawia się na instagramowych zdjęciach. Najnowsze urzekło sympatyków rodziny Lewandowskich!

Klara Lewandowska będzie... piłkarką?

Klara Lewandowska jest dobrze znana obserwatorom profili Anny i Roberta Lewandowskich. Rodzice dziewczynki dbają, by nie pokazywać twarzy dziecka. Jednak regularnie zamieszczają w sieci nowe fotografie córki, o której dowiadujemy się coraz więcej.

Niedawno Anna Lewandowska pokazała, jak ćwiczy na siłowni w towarzystwie małej Klary. Teraz na internetowym koncie trenerki pojawiło się zdjęcie, na którym rodzina Lewandowskich gra w piłkę nożną.

Anna stoi na bramce, Robert podaje piłkę, a mała Klara.. .szykuje się do strzelenia gola! Fotografia prawdopodobnie powstała w przydomowym ogródku Lewandowskich. Pokazuje szczęśliwą rodzinkę w czasie niedzielnego popołudnia.

 

Funny day 🙌 ... bo ODPOCZYNEK i dobra zabawa to podstawa udanej niedzieli:-) bo nie tylko PRACĄ człowiek żyje 😉 Prawda? A Wy jak spędzacie weekend? Odpoczynek, a może aktywny dzień 😉? Muszę przyznać, że moje noworoczne postanowienie jakim jest po prostu nauczyć się odpoczywać... idzie w dobrym kierunku💪👍 Ps. Hahaha filmik i mój krzyk 😂😂😂 bezcenne, ale mnie wystraszył Ps. @kate_borkowska KAŚKA kochanie 🙌dziękuję za uchwycenie dzisiejszego momentu na "boisku"❤️ _________________________- Funny day 🙌 rest and fun are the basis of a successful Sunday :-) because its not only about work 😉. Right? How is your weekend? Time for rest, or maybe you have an active day :-)? I must admit that my New Year's resolution is simply to learn how to rest ... im on the right track! #RAL #LewandowscyTeam #robertlewandowski #annlewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Po zdjęciem nie zabrakło komentarzy internautów, który zauważyli, że Klara wykazuje predyspozycje sportowe. Wielu z nich uznało, że córka Lewandowskich rzeczywiście może pójść w ślady ojca i na poważnie zainteresować się piłką nożną. Nie zabrakło również słów zachwytu nad rodzinnym obrazkiem, który, w wielu z komentujących, wzbudził ogromną sympatię.

- Pozytywna rodzinka!
- Fajnie się na Was patrzy! Szczęścia dla całej rodzinki.
- Cudownie wyglądacie, kochani
- piszą wielbiciele.

Czy Klara Lewandowska rzeczywiście zdecyduje się na karierę w sporcie? Czas pokaże. Jedno jest pewne, aktywność fizyczna z pewnością będzie ważnym elementem jej życia.

Przeczytaj:
Klara Lewandowska jest podobna do mamy czy taty?
Klara Lewandowska ćwiczy na siłowni - wideo hitem Instagrama