Cykl Anny Lewandowskiej w „Dzień dobry TVN” - kiedy oglądać?

Anna Lewandowska rozpoczyna pracę w "Dzień dobry TVN" fot. ONS.pl
Anna Lewandowska dołączyła do redakcji porannego programu TVN.
Marta Kosakowska / 26.03.2019 11:44
Anna Lewandowska rozpoczyna pracę w "Dzień dobry TVN" fot. ONS.pl

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa! Znana trenerka, dietetyczka i bizneswoman rozpoczyna współpracę ze stacją TVN. Żona Roberta Lewandowskiego poprowadzi autorski cykl „Sztuki Walki”. O czym będzie i kiedy można go oglądać?

„Sztuki Walki” Anny Lewandowskiej w „Dzień dobry TVN”

W cyklu Anny Lewandowskiej przedstawiane będą wyjątkowe kobiety, które inspirują lub motywują innych do zmian. Każda z nich opowie swoją niepowtarzalną historię, przedstawi swoją pasję lub walkę z przeciwnościami losu. Każda bohaterka to tzw. fighterka, która odważnie kroczy przez życie.

- Mam styczność z kobietami już od wielu lat pod względem motywacji, treningów. Są to kobiety, z którymi przede wszystkim pracuję. Są to przeróżne historie, przeróżne doświadczenia. Są to kobiety z całej Polski, ale też z zagranicy
- powiedziała Anna Lewandowska w DDTVN.

Pierwsza odsłona cyklu została zaprezentowana we wtorek (26.03.2019) o godzinie 09:50. Jego bohaterkami były Amazonki - kobiety, które przeszły wyczerpującą walkę z nowotworem piersi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It's here!!! "Martial Arts" on air! 🎥🎬 This is a TV program about women and for women! ________________ Już mogę podzielić się z Wami moim NAJNOWSZYM PROJEKTEM🎉🎉🎉 Stało się!!! „SZTUKI WALK” wchodzą na ANTENĘ!!! To program o kobietach i dla kobiet ale warto, żeby i Panowie mieli szansę go obejrzeć i zobaczyć jak silne my kobiety potrafimy być w obliczu różnych wyzwań💪❤👍 Zapraszam Was już jutro o godzinie 9.50, na mój CYKL „Sztuki Walki” w Dzień Dobry TVN @dziendobrytvn . Każdy odcinek będzię opowiadał historię niesamowotych kobiet z całej Polski. Będzie pokazywał walkę z trudnościami ale i pasję i przede wszystkim ogromną wiarę i siłę, którą ma każda z nas! Bardzo chcę Wam przedstawić, nasze bohaterki! Nie mogę się doczekać 😃Oglądajcie nas jutro w DD TVN o godz. 🙌🙌🙌 #women #annalewandowska #DDTVN #work #team #sztukiwalk dziękuję ekipie za świetną współpracę na planie @lukkato84 ❤️

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska od lat stara się wspierać i motywować kobiety. Promuje nie tylko zdrowy styl życia, lecz wspiera środowiska kobiece. Sportsmenka zawsze podkreśla, że siła kobiet leży w grupie.

Będziesz oglądać cykl Anny Lewandowskiej w DDTVN?

Przeczytaj:
Klara Lewandowska ćwiczy na siłowni - wideo hitem Instagrama
Robert Lewandowski szczerze o trudnym porodzie żony

Redakcja poleca

REKLAMA