Facebook Robert Lewandowski fot. Facebook Robert Lewandowski

Robert Lewandowski otrzymał ofertę z Chin. Chcą za niego zapłacić 30 mln euro

Kwota, jaką mu zaproponowali przekracza granice wyobraźni!
Edyta Liebert / 20.12.2016 11:34
Facebook Robert Lewandowski fot. Facebook Robert Lewandowski

Jak poinformował jeden z tabloidów, Robert Lewandowski otrzymał ofertę z Chin, opiewającą na gigantyczną kwotę. Przyjmując ją, stałby się najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie, jednak naszego napastnika wiąże kontrakt z monachijskim klubem do 2021 roku. Kwota mogła jednak zawrócić mu w głowie!

Lewandowski potwierdził: jego zona jest w ciąży

Nasz czołowy napastnik otrzymał ofertę z Chin, opiewającą na kwotę, która uplasowałaby go na szczycie listy najbardziej wpływowych sportowców. Jak podaje sportowa prasa, piłkarz otrzymał propozycję 30 milionów euro netto za rok gry!

 

💪💪 @fcbayern #rl9

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Robert Lewandowski (@_rl9)

Chińskie kluby coraz częściej zaczynają kusić największe gwiazdy światowego futbolu. W lidze chińskiej gra obecnie najlepiej zarabiający piłkarz świata - Ezequiel Lavezzi, który otrzymuje od Habei China Fortuna 26 mln euro wynagrodzenia rocznie.

 

@fcbayern - Wolfsburg! #rl9

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Robert Lewandowski (@_rl9)

Gdyby Lewandowski zmienił klub, stałby się najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie, jednak napastnik reprezentacji Polski w ubiegłym tygodniu podpisał 5-letnią umowę z Bayernem Monachium, w ramach którego 20 milionów euro za sezon. To 384 tysiące euro tygodniowo. W umowie Polaka nie ma wpisanej kwoty odstępnego, co oznacza, że klub, który chciałby wykupić Lewandowskiego z Monachium, musiałby zapłacić dokładnie tyle, ile zażąda Bayern.

8 dowodów na to, że Robert Lewandowski będzie idealnym ojcem

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)