Piotr Kupicha, Feel fot. ONS

Piotr Kupicha na wakacjach z rodziną

A tuż po powrocie zaczyna nagrywać nową płytę!
/ 18.02.2010 12:36
Piotr Kupicha, Feel fot. ONS
To już pewne! W lutym Agata i Piotr Kupichowie (30) spędzą całą rodziną wyjątkowe wakacje. Dlaczego będą niezwykłe? – Bo po raz pierwszy wyjedziemy całą naszą czwórką za granicę – mówi „Party” muzyk.

Najmłodszy syn Piotra, Adaś, w styczniu skończył roczek i rodzice uznali, że już jest gotowy na pierwszy lot samolotem. – Jeszcze nie podjęliśmy decyzji, gdzie jedziemy, ale na pewno musi być słońce i morze, bo nasz starszy syn Pawełek uwielbia zabawy na plaży – opowiada nam Kupicha. Wiadomo, że wybierze wypoczynek w Egipcie lub na Malediwach.

Jedno jest pewne, do Polski Kupichowie muszą wrócić przed 25 lutego, bo wtedy Feel pojawi się na rozdaniu nagród muzycznych Viva Comet Awards 2010 (zespół dostał nominację w kategorii „Artysta 10-lecia”).

Bez wątpienia urlop przyda się muzykowi, bo po powrocie będzie miał pełne ręce roboty. Oprócz koncertów, które Feel wciąż gra w całym kraju, muzycy zaczynają pracę nad nową, trzecią już płytą. – Będą nagrywać w studiu w Warszawie i Olsztynie, prace ruszają już pełną parą – mówi osoba z menedżmentu zespołu. Czym nas zaskoczą? – Na razie nie możemy zdradzać szczegółów, ale na pewno nie zawiedziemy naszych wiernych fanów – mówi w rozmowie z „Party” Kupicha. Płyta ma się pojawić na rynku wiosną 2011 roku.

(MT)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)