Patricia Kazadi fot. TVN

Patrycia Kazadi poprowadzi You Can Dance

Nieoczekiwana zmiana w programie „You Can Dance - Po prostu tańcz!” - Kinga Rusin zasiądzie w jury! A Patricia Kazadi wystąpi w roli prowadzącej!
/ 21.02.2012 10:07
Patricia Kazadi fot. TVN
Pełną parą ruszyły przygotowania do szóstej edycji tanecznego show „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Tym razem emocje będą jeszcze większe. Zmiany, które nastąpią w programie zaskoczą nie tylko widzów, ale również tancerzy marzących o udziale w show.

Kinga Rusin nie przywita już uczestników castingów. W najbliższą niedzielę, w Gdańsku, zrobi to nowa prowadząca - Patrycja Kazadi, utalentowana tanecznie dziennikarka, uczestniczka ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami!”. Dotychczasowej gospodyni pięciu edycji, Kindze, przyjdzie zmierzyć się z rolą… jurorki! Jak wytrwale będzie walczyć o swoich wybrańców?

Już w najbliższą niedzielę, 12 grudnia, w Gdańsku startują przesłuchania do szóstej edycji „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Kolejne w: Lublinie (14 grudnia, Teatr Muzyczny), Krakowie (4 stycznia, Opera Krakowska), Wrocławiu (11 stycznia, Teatr Polski) oraz Warszawie (14 stycznia, Teatr Studio). Jeśli więc chcesz spełnić swoje marzenia o wielkiej karierze tanecznej, zgłoś się na casting w wybranym mieście! Każdy ma szansę wygrać stypendium na Broadwayu oraz 100 tys. złotych!
 
Jury w składzie: Kinga Rusin, Michał Piróg, Agustin Egurrola już w najbliższą sobotę w „Dzień dobry TVN” zdradzi więcej szczegółów dotyczących produkcji programu.
 
Znane na całym świecie taneczne show, otworzyło drogę do kariery niejednemu tancerzowi. Ten wyjątkowo energetyczny program w każdej edycji dostarcza zarówno uczestnikom, jak i widzom wielu emocji. Tym razem, po tak spektakularnych zmianach, poziom adrenaliny będzie jeszcze wyższy.
 
Podczas castingów jurorzy wybiorą 36 tancerzy, którzy następnie pojadą na warsztaty choreograficzne do Casablanki. Tam jury dokona wyboru najlepszej czternastki uczestników, która wystąpi w programach na żywo.