POLECAMY

50-letnia Pamela Anderson odwiedzi Polskę! Jak wygląda teraz gwiazda „Słonecznego Patrolu” i co sądzi o swojej urodzie?

„Starzenie się nie jest dla mnie przerażające”.
/ 10 miesięcy temu

Przez lata swojej kariery wielokrotnie szokowała. Swoim zachowaniem, kreacjami i oczywiście operacjami plastycznymi. Zaszufladkowanie jej jako pustej blondynki przylgnęło do niej trwale. Jak wygląda teraz? Gwiazda „Słonecznego Patrolu” pojawi się w niebawem w Polsce.

Oto 8 zasad, które pozwalają zachować urodę bez wydawania majątku!

„Starzenie się nie jest dla mnie przerażające”

Aktorka przyznała się ostatnio w wywiadzie dla amerykańskiego magazynu "W", że dopiero teraz rozumie pojęcie piękna.

Piękno to uczucie szczęścia, które chcąc nie chcąc wiąże się z wyglądem zewnętrznym albo po prostu jego akceptacją. Piękno to połączenie pewności siebie i akceptacji, nie zależnie od makijażu czy jego braku.
- Pamela Anderson

Gwiazda zapytana o to, czy żałuje czegoś co zrobiła w „imię piękna”, wskazała na swój skupiający od lat uwagę, biust. Czuła się dobrze swoim ciele, choć nie traktowała siebie jako doskonały przykład kobiecego piękna. W wywiadzie dla „Harper's Bazaar” zadeklarowała, że nie martwi się upływem czasu i starzeniem. Ten proces jest w głowie. - jesteś stary, tak jak się czujesz. A starzenie zaczyna się wtedy, gdy jesteś zdenerwowany, zestresowany, stajesz się zazdrosny o młodsze kobiety i twoje życie przepełnia gorycz - wyznała w wywiadzie ikona telewizji. Pamela Anderson jest licznych operacjach plastycznych, i choć dba o urodę, to chętniej pokazuje się bez makijażu, ale wciąż epatuje seksapilem. Jak będzie prezentować się w Polsce?

Pamela Anderson w Polsce - jak wygląda teraz gwiazda?

50-letnia seksbomba lat 90. ma kilka pamiętnych ról w serialach i filmach, zaistniała też jako modelka Playboya. Ostatnio widzieliśmy ją epizodycznie w filmie „Baywatch. Słoneczny Patrol” (2017), a teraz pojawi się w naszym kraju podczas jesiennej edycji Warsaw Comic Con. Szczegóły w galerii zdjęć: zobaczcie, jak zmieniła się aktorka i jak wygląda teraz.

7 makijażowych trików, które kiedyś były modne, a teraz należy o nich zapomnieć! I to jak najszybciej

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 miesięcy temu
kiedyś każda dziewczynka chciała wyglądać tak jak ona. Można powiedzieć, że było ideałem piękna. Ciekawe czy teraz stosuje jakąś dietę żeby nie przytyć, ostatnio ponoć nawet giwazdy wspierają się suplementem IQacai i chyba daje to dobry efekt.