KSIĄŻĘCA PARA - BELWEDER fot. screen twitter, kolaż polki.pl

Pałac Belweder przygotowany na wizytę książęcej pary

Przygotowano bawialnię i plac zabaw w ogrodzie. Co o nich myślicie?
Edyta Liebert / 17.07.2017 12:34
KSIĄŻĘCA PARA - BELWEDER fot. screen twitter, kolaż polki.pl

W niedzielę przedstawiciele kancelarii prezydenta opublikowali zdjęcia bawialni i ogrodu Pałacu Belvedere, przygotowanego na wizytę pociech książęcej pary. Pomyśleli o wszystkim? Zobaczcie, jak, gdzie i czym będą bawić się książę George i księżniczka Charlotte.

Te zdjęcia książęcych dzieci obiegły świat

Pomyślano o wszystkim: w bawialni umieszczono modne ostatnio tipi z myślą o księżniczce Charlotte. Wokół rozmieszczono zabawki, rowerek czy maskotki. Zauważymy też wózek czy konia na biegunach. Z myślą o sprzyjającej aurze pogodowej, zainstalowano również drewniane elementy placu zabaw w ogrodzie. Internauci jednak wytknęli prezydentowi, że nie zadbał o maluchy wystarczająco, a zabawek jest stanowczo za mało.

 

"Tylko siedem zabawek?!"

"Zaszaleliście"

Mogliście się bardziej popisać!

Książęca para z dziećmi odwiedza Polskę

Książę George, który w tym roku skończył 4 lata oraz jego o 2 lata młodsza siostra księżniczka Charlotte, podczas wizyty będą mieli dużo czasu, by zapoznać się z zabawkami i liczymy, że sprawią im one dużo radości, bo wybór nie był prosty. My dostrzegamy jeden, duży plus: wszystkie zabawki są polskiej produkcji. Mamy nadzieję, że George i Charlotte podobne dostaną w prezencie od Pary Prezydenckiej - wiemy, że Kate i William otrzymają bursztynowe wyroby dla siebie - kolia i spinki prezentują się nienagannie.  Plan wizyty księżnej Kate i księcia Williama jest napięty, ale liczymy, że docenią polską gościnność.

7 zasad przyjmowania gości według księżnej Kate