Natalia Siwiec na imprezie, Kalendarz Dżentelmeni, Olivier Janiak fot. ONS.pl

Olivier Janiak i Natalia Siwiec razem na imprezie

Przyłapano ich razem!
Edyta Liebert / 04.12.2014 15:33
Natalia Siwiec na imprezie, Kalendarz Dżentelmeni, Olivier Janiak fot. ONS.pl

Dwójka znanych celebrytów pokazała się razem na imprezie inauguracyjnej "Kalendarza Dżentelmeni 2015". Nie byle jakiej, bo promującej szlachetną inicjatywę wspierania najbardziej potrzebujących. Olivier Janiak jako gospodarz imprezy, dołożył wszelkich starań, aby każda z osobistości czuła się jak najlepiej.

To już 8. edycja przedsięwzięcia, które cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością. Dlatego też gwiazdy tłumnie pojawiają się na tym wydarzeniu i chętnie biorą czynny udział w niesieniu pomocy osobom pokrzywdzonym przez los.
Nie zabrakło też Natalii Siwiec, która stosunkowo często bywa na pokazach i uczestniczy w wydarzeniach o charakterze medialnym. Traf chciał, że podczas pozowania do zdjęć, Olivier Janiak spuścił głowę i zakrył twarz dłonią, dając w ten sposób do zrozumienia, że ma coś do ukrycia. Czy na pewno?

Szczytny cel

Bynajmniej! Na imprezie pojawiła się również żona Janiaka, Karolina Malinowska, udowadniając że wspiera każde posunięcie swojego męża. Do warszawskiej "Soho Factory" przybyło blisko 20 gwiazd, m.in. Agnieszka Włodarczyk z Mikołajem Krawczykiem, Maja Sablewska czy Alicja Bachleda-Curuś. Całe wydarzenie ma na celu promocję kalendarza ze zdjęciami polskich aktorów oraz płyty "Muzyka z serca". Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne.

Zobacz również: