Natalia Kukulska - nowa płyta

Natalia Kukulska na urodzinach Gosi Baczyńskiej w nowej fryzurze fot. ONS.pl
Ale zaskoczenie! Takiej jej znałyśmy.
Edyta Liebert / 13.03.2015 12:47
Natalia Kukulska na urodzinach Gosi Baczyńskiej w nowej fryzurze fot. ONS.pl

Natalia Kukulska w ostatnich latach była obiektem wielu dyskusji i plotek, ale na tle rodzinnym. Konflikt z bratem, Piotrem Kukulskim, nie wpłynął korzystnie na jej karierę. Teraz piosenkarka pojawia się częściej na eventach branżowych, bo... wydała nowy krążek!

"Ósmy plan" to efekt współpracy artyski z mężem, Michałem Dąbrówką. Para jest małżeństwem od 10 lat, mają 2 dzieci, a jednak nigdy nie nagrali razem płyty. Wspólnie tworzyli kompozycje, do których Natalia napisała teksty. Para zafascynowana elektroniczną sceną muzyczną, sięgnęła po bardzo śmiałe rozwiązania, dotychczas niewykorzystywane przez wokalistkę. Odważne przejścia, muzyczna gra, wariacje z instrumentami - tak, to tego możemy się spodziewać. Płyta jest wielobarwna, myślimy nawet, że stylizacja Natalii Kukulskiej w dniu promocji płyty dużo mówi o jej artystycznej duszy.

ONS.pl

"Ósmy plan" odniesie sukces?

Charakter płyty będą oddawać na koncertach analogowe syntezatory i mnogość instrumentów muzycznych, takich jak skylofon czy perkusja. Za miks całego albumu odpowiedzialny jest Marcin Bors, który ma na swoim koncie produkcje płyt dobrze znanych polskich zespółów, takich jak Hey, Muchy czy Pogodno. Ósma płyta artystki to także ważny znak, że Natalia Kukulska świadomie odsuwa się na dalszy plan, jeśli chodzi o działania promocyjne i marketingowe. Ogracznicza się do spotkań autorskich. Płytę “Ósmy Plan" promował maxi singiel z utworami “Pióropusz" i “Na Koniec Świata". Jesteście ciekawe nowych brzmień, jakie oferuje nam 39-letnia wokalistka?

Zobacz także:

Redakcja poleca

REKLAMA