Natalia Klimas z wózkiem dziecięcym Dubatti fot. ONS.pl

Natalia Klimas z wózkiem Dubatti - gdzie kupić podobny

Wózek, który Natalia Klimas zabrała na spacer z córeczką, jest przepiękny! Chociaż jego forma jest prosta, nie sposób odmówić mu uroku.
Urszula Wilczkowska / 21.08.2019 12:37
Natalia Klimas z wózkiem dziecięcym Dubatti fot. ONS.pl

Natalia Klimas urodziła Zuzię na początku sierpnia, o czym poinformowała fanów, wstawiając naprawdę słodkie zdjęcie. Kilka dni później aktorka opublikowała zdjęcie ze spaceru z córeczką, pod którym nie zabrakło przytyku skierowanego w stronę instamatek, które dzielą się każdym szczegółem życia swoich dzieci.

To nie jest nasz „pierwszy spacer”. Pierwszy spacer już dawno był i był tylko nasz, z daleka od świata Instagrama i daleko od świata rzeczywistego.
- pisze Natalia Klimas.

Jaki wózek na córka Natalii Klimas?

Krótka sukienka, botki na niskim obcasie i okulary przeciwsłoneczne - z pewnością niejedna młoda mama pozazdrościłaby Natalii Klimas tego, jak wygląda zaledwie kilka dni po porodzie. Naszą uwagę zwrócił jednak wózek, który aktorka wybrała dla małej Zuzi. To prosty, ale bardzo elegancki model!

Gwiazda zdecydowała się na głęboko-spacerowy model od firmy Dubatti. Wózek ma 4 duże terenowe koła, które pozwalają płynną jazdę na różnych nawierzchniach. Przednie koła są obrotowe i mają możliwość blokady, co gwarantuje wygodę manewrowania.

Kontrowersje może budzić fakt, że wózek jest w czarnym kolorze, ale z drugiej strony jest bardzo uniwersalny i odporny na zabrudzenia.

Chciałabyś kupić taki wózek swojemu maluchowi? Musisz przygotować się na wydatek rzędu 4 700 zł.

Zobacz też:
Wózek Klary Lewandowskiej jest prześliczny i wcale nie kosztuje fortuny!
Te gwiazdy pokazały nieidealny brzuch po ciąży. Kochamy to!