POLECAMY

Martyna Wojciechowska o tym, co jej sprawia trudność w robieniu makijażu i 5 produktach kosmetycznych, z którymi się nie rozstaje

"Na co dzień nie maluję się za wiele, ale..."

Martyna Wojciechowska prowadzi niestandardowy tryb życia: ciągłe podróże, plan zdjęciowy, praca w telewizji i przed kamerą... Jest przede wszystkim kobietą. Taką jak my, która lubi się malować, ale nie przesadza z  make-upem. Jakie kosmetyki zawsze ma pod ręką i co sprawia jej największą trudność?

Martyna Wojciechowska o swoim makijażu

Dziennikarka przyznała w wideo, że umie się sama pomalować i ma nadzieję, że robi to dobrze. Ale chodzi o makijaż nieskomplikowany, bazujący na kilku sprawdzonych i podstawowych produktach. skąd my to znamy? Każda nowinka kosmetyczna czy nowość w kosmetyczce sprawia dużo frajdy, ale zawsze po jakimś czasie wraca się do swoich ulubieńców.

Nie powiem, że lubię się malować - zawsze staram się, żeby zajęło mi to jak najmniej czasu. Na planach zdjęciowych ten makijaż trwa tak długo, że muszę odreagować i robię go potem w pięć minut.

Agnieszka Cegielska stawia na prostotę i naturalność... Jak udaje jej się utrzymać tak świetną sylwetkę?

Martyna Wojciechowska - co sprawia jej trudność podczas wykonywania makijażu?

W pracy makijażystki liczy się precyzja i cierpliwość, a także - dobre oko. Wojciechowska przyznała, że są rzeczy, które wykraczają poza jej paletę umiejętności i których nie potrafiłaby samodzielnie wykonać na poziomie profesjonalisty.

Dobre nałożenie podkładu i wycieniowanie to jest wielka umiejętność. Z tym chyba radzę sobie najgorzej, bo nie widzę siebie z każdej strony i widzę u innych dziewczyn, że próbują zrobić dobry profesjonalny make-up, ale jednak gdzieś przy żuchwie, przy uchu widać te kiepskie roztarcia i wiele z nas tak ma.

Martyna Wojciechowska zdradziła także, że na co dzień używa podkładu (BB Water), tuszu do rzęs, pudru, różu. A na usta nakłada błyszczyk. 5 produktów kluczem do doskonałego wyglądu, prawda?

Bez makijażu, bez napinki: "Taka jestem dzisiaj niezrobiona". Reakcja fanów: "Daj Boże tak wyglądać!"

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)