POLECAMY

Bez makijażu, bez napinki: "Taka jestem dzisiaj niezrobiona". Reakcja fanów: "Daj Boże tak wyglądać!"

Aktorka przebywa na zasłużonym urlopie - zobacz jak wygląda prywatnie, gdy nie ma na sobie makijażu i stawia na naturalność!
Bez makijażu, bez napinki: "Taka jestem dzisiaj niezrobiona". Reakcja fanów: "Daj Boże tak wyglądać!" fot. Screen Instagram

Małgorzata Kożuchowska odpoczywa w ciepłych krajach i ładuje baterie. Na swoim profilu na Instagramie umieściła zdjęcia z wakacji - jedno szczególnie zwraca na siebie uwagę, chociażby ze względu na podpis, jaki aktorka zamieściła pod fotką...

Agnieszka Cegielska stawia na prostotę i naturalność... Jak udaje jej się utrzymać tak świetną sylwetkę?

"Taka jestem dzisiaj niezrobiona"

Niby nic, kilka słów, a jednak to pod tym zdjęciem pojawiło się najwięcej pozytywnych komentarzy! Aktorka uchodzi za jedną z najlepiej ubranych i najpiękniejszych aktorek. Jej delikatna uroda nie potrzebuje nadmiernej oprawy, a i sama Kożuchowska jak widać nie czuje się zobligowana, by zawsze wyglądać perfekcyjnie. Słusznie, jak sama napisała, urlop to czas #beznapinki, a reakcje fanów tylko zachęciły aktorkę "Drugiej szansy" do wrzucania więcej zdjęć saute.

 

Taka jestem dzisiaj niezrobiona😘#jestdobrze #nature #nomakeup #sun #saturday #holidaytime #lazyday #chillout #fashion #beznapinki

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

O pięknie kobiety decyduje jej wnętrze!

Nie wiem kto bardziej promienieje, Ty czy słońce!

Daj Panie Boże każdemu tak wyglądać po "niezrobieniu".

Niezrobiona ale jaka ładna. "Kożuchowska też człowiek...".

Bez makijażu, bez lakieru na włosach, a z uśmiechem

Aktorka nie zdradziła, gdzie zdecydowała się wypocząć i jak długo będzie trwał urlop. Widać, że czas wolny jej służy - rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym w społecznościach, a tym razem robi wyjątek i kusi zdjęciami z rajskiego miejsca, w którym korzysta z dobrodziejstw natury.

 

Odpoczynek #goodtime #family #sun #fun #flowers #blonde #friends#holiday

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Małgorzata Socha szczerze o podwójnym macierzyństwie

 

Black&White #travelphotography #blackandwhite #blondegirl #feelingood #travelphotography #szachmat #actress #inthesun

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Kożuchowska ma słabość do luksusowych butów i trzeba przyznać, że aktorka ma bardzo dobry gust

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/rok temu
Nie chciałabym tak wyglądać ! Ten Kożuch to normalnie paskudna szczurza morda z piskliwym glosem na którą nie można patrzeć a do tego żadna aktorka ! Ten co docenił jej umiejętności i wyrzucił toto zteatru !
/rok temu
Poza tym, czy widzicie jej szyję?! Pomarszczona. Ja zawsze wyznaję aby dbać bardziej ciut o szyję i dekolt niż o twarz. Mam jeszcze mało lat, ale nie omijam szyi, bo ona starzeje się najszybciej, co mi po policzkach gładkich... Wyraziłam swoją opinię. Nie hejtuję :)
/rok temu
Wygląda ta kobieta na 50 lat, co wy nie widzicie tego? A wiek najbardziej poznać po zasłoniętych oczach okularami. Nie ma się czym zachwycać. Spójrzcie na Joannę Przetakiewicz, która wygląda na 20 lat. Kożuchowska wygląda na 40 lat na tych zdjęciach.
POKAŻ KOMENTARZE (3)