Marta Żmuda-Trzebiatowska gospodynią programu "Niepokonane"

Kiedy wystartują "Niepokonane"?
Edyta Liebert / 07.05.2015 06:48

"Niepokonane" to wstrząsające historie kobiet, które wpadły w sidła bezwzględnych oprawców i przetrwały napaść wbrew wszelkim przeciwnościom. Nowy program to duże wyzwanie, którego podjęła się Marta Żmuda-Trzebiatowska. 6 maja pojawiła się na spotkaniu prasowym. Jak wyglądała?

Amerykańską wersję programu prowadzi Charisma Carpenter - aktorka znana m.in. z seriali "Buffy: postrach wampirów", "Angel" i "The Lying Game", która sama padła ofiarą ataku. Została napadnięta przez gwałciciela na plaży w San Diego. Była wtedy z 2 przyjaciół, których na rozkaz napastnika, który celował do niej z broni, musiała związać. Ryzykując własne życie, poluzowała więzy. Dzięki bohaterskiemu zachowaniu jednego z jej przyjaciół, udało im się uciec. Po tym ataku policja schwytała napastnika.

"Niepokonane" telewizyjnym debiutem aktorki

Polską wersję programu "Niepokonane" poprowadzi Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka wielokrotnie deklarowała, jak ważny jest dla niej temat przemocy wobec kobiet i edukacji w zakresie samoobrony. Sama zresztą przeszła taki kurs, a w swojej torebce zawsze nosi gaz pieprzowy. O swoim doświadczeniu z programem "Niepokonane", mówi:

Musimy pamiętać, że nawet gdy dojdzie do najgorszego, nie należy się poddawać. Panika i strach potrafią paraliżować, jednak głęboko skrywana w każdym z nas wola walki i przetrwania potrafi zdziałać cuda i pomóc w pozornie beznadziejnej sytuacji.


Marta Żmuda-Trzebiatowska nie posiada podobnych doświadczeń co gospodyni amerykańskiej wersji programu "Niepokonane". Czemu wybór padł na Żmudę-Trzebiatowską? Prawdopodobnie dlatego, że aktorka należy do jednych z najpiękniejszych polskich aktorek, a jak to niestety często bywa, atrakcyjne kobiety padają ofiarą licznych ataków. Na spotkanie prasowe Żmuda-Trzebiatowska postawiła na militarną kamizelkę, białe spodnie i różowe usta. To prawdziwy miks siły i wdzięku. Jak poradzi sobie w nowej roli? Zobaczymy już niebawem. Program liczy 10 odcinków. Będzie emitowany w telewizji ID w środy, o godzinie 22.00, od 18 maja.

Zobacz koniecznie: