Kinga Rusin i Marek Kujawa na Gali Biznesu

Kinga Rusin i Marek Kujawa na Gali Biznesu fot. ONS.pl/AKPA/ kolaż polki.pl
Miłość kwitnie!
Edyta Liebert / 27.04.2015 10:06
Kinga Rusin i Marek Kujawa na Gali Biznesu fot. ONS.pl/AKPA/ kolaż polki.pl

Kinga Rusin ostatnio zachwyca nas swoimi stylizacjami. Nie tak dawno widziałyśmy ją w pierwszym odcinku na żywo show "You can dance", a teraz w towarzystwie Marka Kujawy, swojego partnera, pojawiła się na Gali Biznesu. Przykuła wzrok białą kreacją!

Nagroda Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta jest przyznawana w kategoriach: sukces, działalność społeczna oraz wizja i innowacja. Ta prestiżowa nagroda to wyjątkowa inicjatywa, która 23 kwietnia 2015 roku po raz 4 nagrodziła osoby, które w sposób szczególny wyróżniły się na polskiej scenie działalności biznesowej i społecznej. Gala Biznesu zrzesza same znakomitości życia publicznego, gwiazdy, dziennikarzy. Nie mogło zabraknąć Kingi Rusin, której partnerował jej kilkuletni partner, Marek Kujawa.

ONS.pl

Kinga Rusin i Marek Kujawa: to musi być miłość

Para spotykają się już od kilku lat, chóć znali się na długo przed tym, zanim się zeszli. Młodszy o 3 lata od dziennikarki Kujawa (38 lat) prowadzi samodzielną kancelarię adwokacką, w ramach której obsługuje klientow korporacyjnych. Z zamiłowania i z zawodu negocjator, jest także szanowanym biznesmenem. Podobnie Rusin - wprowadziła na rynek własną markę kosmetyczną PAT&RUB czy linię biżuterii - to przykład bardzo zaradnej bizneswoman. Jest też chodzącą reklamą swoich produktów, a z wiekiem wygląda coraz atrakcyjniej. W białej sukience maxi wyglądała bardzo korzystnie, nie uważacie?
ONS.pl

Zobacz też: