Mały Henio jednak ma opiekunkę. Małgorzata Rozenek zdradziła: „Codziennie korzystamy z pomocy niani”

Czy wybór niani dla małego Henryka był trudny dla rodziców? Gwiazda zdradziła, czym się kierowała.
/ 23.07.2020 08:20

Najmłodszy synek Małgorzaty i Radosława Majdanów urodził się 10 czerwca br. Dumni rodzice niemal codziennie publikują w internecie kolejne zdjęcia chłopca, a internauci komentują wybory dotyczące wózka i pieluszek czy decyzji o powrocie Małgorzaty Rozenek do ćwiczeń.

Początkowo wydawało się, że rodzice zajmują się Heniem sami, a ewentualną pomocą mają służyć babcie. Małgorzata Rozenek zdradziła jednak, że codziennie pomaga im niania.

Małgorzata Rozenek: Mamy wspaniałą nianię

Czy wybór niani dla Henryka był trudny? Okazuje się, że rodzice chłopca w ogóle nie brali pod uwagę zatrudniania kogokolwiek innego niż pani Bożenka, która opiekowała się także starszymi chłopcami gwiazdy:

My codziennie korzystamy z pomocy niani, nie dalibyśmy rady inaczej. Mamy wspaniałą nianię - panią Bożenkę, nianię chłopców zresztą, która jest w naszej rodzinie już od dawna.
- powiedziała Małgorzata Rozenek.

Prezenterka dodała, że wybór niani był więc oczywisty, zażartowała wręcz, że to od jej dyspozycyjności i chęci zaopiekowania się małym Heniem zależało to, czy para zdecyduje się na dziecko:

Ja się śmiałam, że ja przede wszystkim konsultowałam chęć urodzenia trzeciego dziecka z Bożenką, a nie z Radziem.
- dodała Małgorzata Rozenek.

Zaufana niania, którą Majdanowie uważają za członka rodziny, codziennie opiekuje się chłopcem. Zajmuje się nim także w czasie treningów Małgorzaty Rozenek. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Więcej na temat Małgorzaty Rozenek:Małgorzata Rozenek pozuje z Heniem i jego drugim wózkiem za... 6800 zł. „To sportowy model”Małgorzata Rozenek wyrwała się do kosmetyczki. Fanki od razu skrytykowały: „trudno wytrzymać bez lansu?”Małgorzata Rozenek-Majdan 3 tygodnie po porodzie w stroju kąpielowym. „Jestem grubaską”