Małgorzata Rozenek pozuje z nowym wózkiem za 6800 zł fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek pozuje z Heniem i jego drugim wózkiem za... 6800 zł. „To sportowy model”

Małgorzata Rozenek zdecydowała się na drugi wózek dla swojego synka. Postawiła na ulubioną markę gwiazd. Jego cena przyprawia o zawroty głowy...
Urszula Wilczkowska / 21.07.2020 14:42
Małgorzata Rozenek pozuje z nowym wózkiem za 6800 zł fot. ONS.pl

Henio Majdan rośnie jak na drożdżach i jak na prawdziwego kawalera przystało, ma już prawdziwą karocę - a nawet dwie! Pierwsza z nich podbiła serca fanek. To romantyczny wózek w białym kolorze. Ten królewski model kosztuje... 5,5 tysiąca złotych. Teraz Małgorzata Rozenek na swoim Instagramie pokazała drugi - równie piękny, ale jeszcze droższy wózek!

Małgorzata Rozenek kupiła Heniowi wózek Cybex

Drugi wózek Henia Majdana to model z kolekcji ulubionej marki gwiazd - Cybex. Na tę samą markę zdecydowała się też Anna Lewandowska, Sara Boruc, Marina Łuczenko, Olga Kalicka, Natalia Siwiec... można naprawdę długo wymieniać! Teraz do ich szeregu dołączyli również Majdanowie, ale jak mówi sama Rozenek, ten „sportowy model” nie był wyborem jej samej, a Radosława. Dobrze trafił?

Sama Małgosia Rozenek śmieje się, że jej mąż wybrał prawdziwy sportowy model i zachwala go (wózek oczywiście) nad niebiosa - łatwo się prowadzi i składa, jest lekki i bardzo zwinny. Żartuje, że Radosławowi najbardziej podobała się marka wózka - Rebellious.

Ten wózek Cybexa ma jednak swoją cenę - i jest ona całkiem wysoka jak na możliwości finansowe przeciętnego Polaka. Model, który wybrali Majdanowie kosztuje... 6800 zł.

To też może cię zainteresować:
Internautka w przykrych słowach skomentowała zdjęcie Mateusza Damięckiego i jego żony. Aktor ostro zareagował
Izabella Łukomska-Pyżalska całą rodziną wybrała się na urlop do Grecji. Ubolewa nad tym, że wielodzietne rodziny to rzadkość
Antek Królikowski pokazał zdjęcie z nową ukochaną. Fani ostro krytykują jego życie uczuciowe