Małgorzata Rozenek-Majdan fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan 3 tygodnie po porodzie w stroju kąpielowym. „Jestem grubaską”

Małgorzata-Rozenek Majdan pokazał, jak wygląda po porodzie i napisała, że do formy jej jeszcze bardzo daleko. A naszym zdaniem tak wygląda ciało kobiety po ciąży. Na wszystko potrzeba czasu.
Karolina Kalinowska / 04.07.2020 19:49
Małgorzata Rozenek-Majdan fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan zaledwie 3 tygodnie temu została po raz trzeci mamą, a już pokazała swoje zdjęcie w stroju kąpielowym.

To jej odpowiedź na komentarze fanek, które mówią, że gwiazda ma idealną figurę. Postanowiła udowodnić, że to tylko kwestia odpowiednich ubrać i lata praktyki w pozowaniu do zdjęć. Małgosia po raz kolejny udowodniła, że jest wspaniałą kobietą. Za jej dystans i zdrowe podejście do życia.

Małgorzata Rozenek-Majdan w stroju kąpielowym

Dziewczyny, wiele z Was pisze do mnie co zrobiłam, że tak szybko wróciłam do formy🤔😁Każdej z Was odpisuje, że do formy to mi jeszcze bardzo daleko. Zdjęcia, które oglądacie na insta to często jedno zdjęcie wybrane z bardzo wielu zrobionych. Po tylu latach po prostu wiem jak się ustawić żeby wyglądać lepiej, szczuplej, korzystniej, ale nie chcę, tworzyć jakiejś nieistniejącej rzeczywistości i dlatego pokazuje Wam jak teraz wyglądam 😁 - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Sama przyznała, że zostało jej jeszcze 12 nadprogramowych kilogramów, które chciałaby w miarę szybko, ale zaznacza, że zdrowo zrzucić. Z wpisu można wywnioskować, że gwiazda zacznie ćwiczyć za 3 tygodnie, bo tyle zostało jej do końca połogu.

Zaczynam już powoli myśleć jak się za cały proces zabrać. Chce to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu. Chciałabym Henia jeszcze dłuższy czas pokarmić. Wiem ze nie będzie łatwo, ani ze nie ma drogi na skróty, ale niemożliwe nie istnieje, wiec wierzę, że się uda 💪😁 a tymczasem jestem grubaską 🤷‍♀️😁ale najważniejsze że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. - czytamy w dalszej części wpisu

Pod zdjęciem pojawiło się bardzo dużo pozytywnych komentarzy fanek, które chwalą figurę prezenterki i pisały, że wygląd pięknie. My dołączamy się do tych komplementów i dziękujemy jej, że pokazała zwykłym kobietom (jak ja i ty), że kilka tygodni po porodzie nie trzeba mieć płaskiego brzucha, a mimo to wyglądać pięknie, kobieco i być bardzo szczęśliwą.

Wiec jak znowu pomyślicie, że szybko wróciłam do formy, wróćcie do tego zdjęcia 😂 - dodała Perfekcyjna

Więcej na temat Małgorzaty Rozenek-Majdan:
Henio Majdan jeździ wózkiem za ponad 5 tys. zł. Jak wygląda i gdzie można go kupić?
Fanki znów krytykują Małgorzatę Rozenek i jej opiekę nad Heniem. „Przegrzewasz to dziecko!”
2 tygodnie po cesarce Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła do pracy. „Chyba trochę ZA WCZEŚNIE”