Znamy imię córki Angieszki Kaczorowskiej! Jest prześliczne

imię córki Agnieszki Kaczorowskiej fot. ONS.pl
Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem zdecydowali się uchylić rąbka tajemnicy i ujawnili imię swojej nowo narodzonej córeczki. Jest klasyczne, ale bardzo ładne!
Urszula Wilczkowska / 16.08.2019 11:19
imię córki Agnieszki Kaczorowskiej fot. ONS.pl

Córeczka Agnieszki Kaczorowskiej ma już prawie trzy tygodnie. W ciągu tego czasu w internecie rozgorzała prawdziwa dyskusja o tym, czy aktorka powinna czy nie podawać do publicznej informacji szczegóły o dziecku. W końcu małżeństwo zdecydowało się jednak zaspokoić ciekawość fanów i zdradzili imię, które nadali swojej córce.

Imię córki Agnieszki Kaczorowskiej

Małżeństwo zdecydowało się na dosyć popularne, ale bardzo urocze imię. Ich niedawno urodzona córeczka dostała imię Emilia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wczoraj na IS zamieściłam Wam screen komentarzy, które pojawiły się na moim profilu i które są bez wątpienia karygodne. Podjęliśmy już stosowne kroki, aby takie działanie nie pozostało bezkarne. 🙏 Chciałabym przy tej okazji odpowiedzieć na masę pytań, o to czy będziemy pokazywać naszą córeczkę w internecie. Długo o tym myśleliśmy i postanowiliśmy nie publikować jej zdjęć, na których udostępnimy jej wizerunek, czyli na których widoczna będzie jej twarzyczka. I nie dlatego że jest taka „moda”, jak niektórzy twierdzą, ale właśnie ze względu na bezpieczeństwo ❗️ Z jednej strony w sieci nikt nie jest anonimowy, ale z drugiej jest to przestrzeń w której nic nie ginie. To co się dzieje w czeluściach internetu jest naprawdę przerażajace, a ludzi ze złymi intencjami jest niestety niemało. Dodatkowo wychodzimy z założenia, że każdy człowiek ma wolność wyboru i sam powinien móc zdecydować czy chce dzielić się swoimi zdjęciami. I choć jesteśmy odpowiedzialni za naszą córeczkę, to nie możemy podjąć za nią tej decyzji. To oczywiste, że zakochani w niej po uszy 🥰 chcielibyśmy pochwalić się całemu światu jaka jest śliczna i wspaniała (dla nas zawsze będzie najcudowniejsza pod słońcem❤️), ale najważniejsze dla nas jest to, aby była BEZPIECZNA. Dlatego właśnie wszystkie zdjęcia, które jej robimy, a jest ich niemało😉, zostawiamy do naszego rodzinnego albumu. Jeśli będzie chciała się kiedyś nimi podzielić, to tak zrobi. My postaramy się, aby podjęła tę decyzję świadomie.🤔 ___________________________________ Na koniec, żeby zaspokoić Waszą ciekawość, to dzielimy się tym co możemy i nie stanowi zagrożenia... Przedstawiamy Wam nasze wszystko, nasz cud, nasz największy skarb... Oto Emilia Pela. ❤️ Na razie po prostu Emilka❤️❤️, a dla nas najczęściej Emi. ❤️❤️❤️ I to Wam musi wystarczyć. 😉 __________________________________ #Pelakowelove . Dzięki @3kiwi.pl za grawer! #3kiwi #Stokke @stokkebaby #tripptrapp

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Oficjalne przedstawienie dziecka nie obyło się niestety bez przykrych sytuacji. Na koncie Agnieszki Kaczorowskiej kilka dni temu zaczęły pojawiać komentarze o bardzo wulgarnej treści. Nie tylko obrażały dziecko i świeżo upieczoną mamę, ale zawierały też groźby i życzenia choroby, a nawet śmierci.

Małżeństwo szybko zareagowało, a sprawa trafiła na policję. Aktorka napisała też obszerne wyjaśnienia, dlaczego nie chcą pokazywać twarzy córeczki w mediach społecznościowych. Podkreśliła, że to nie moda, a troska o bezpieczeństwo dziecka.

Agnieszka Kaczorowska jednocześnie podkreśla, że chce, by obecność w social mediach była decyzją jej córki, a nie jej i męża. Bardzo doceniamy takie podejście i uważamy, że warto brać przykład z młodych rodziców!

Zobacz też:
Wózek Agnieszki Kaczorowskiej kosztuje ponad 5 tysięcy! Czy jest wart tej ceny?
Anna Lewandowska zdradziła, na co najchętniej wydaje pieniądze. Odpowiedź zaskakuje!