Magda Gessler fot. ONS.pl

Magda Gessler o szkolnej traumie w wywiadzie dla Vivy

Nic dziwnego, że to pamięta...
Edyta Liebert / 14.12.2017 14:27
Magda Gessler fot. ONS.pl

Niektórzy mogliby być zdania, że Magda Gessler ma na koncie wyłącznie miłosne i podróżnicze podboje. Wychowała się w domu z tradycjami, w zamożnej rodzinie, jednak w wywiadzie dla Vivy wyznała, że pewne epizody z dzieciństwa nie dają jej spokoju.

Gessler jako dorastająca nastolatka, ale wciąż jeszcze płoche dziecko, wychowywała się w różnych krajach: m.in. Bułgarii czy na Kubie. W latach 60. spędziła kilka lat w Hawanie, a swoją edukację związała z Madrytem. Jednak to Kuba zapisała się w jej pamięci bardzo wyraźnie, bo... Gessler była nękana, molestowana przez rówieśników i dyskryminowana z powodu wyglądu.

Miałam 10 lat, gdy obudził się we mnie totalny strach przed mężczyznami. Byłam wysoką blondynką, zwracałam na siebie uwagę. Ojciec się śmiał, bo gdy w drodze do szkoły zobaczyłam grupę chłopców, przechodziłam na drugą stronę ulicy. Byli agresywni, bez przerwy szczypali mnie w tyłek, a gdy szłam do tablicy, klepali mnie linijką po pupie. Oddawałam, ale to było ponad moje siły. Zażądałam powrotu do Polski.

Dzięki sile charakteru, rodzice Gessler zgodzili się, by jako 10-latka wróciła do Polski.

Zrobiłam takie veto, że nie mieli wyjścia. Mama mnie odwiozła do Polski statkiem "Piast".

Magda Gessler słynie z ciętego języka, pewności siebie. Już wtedy przejawiała silny charakter i kto wie, może to ocaliło ją przed nagabywaniem, molestowaniem, przemocą. Cały wywiad do przeczytania w magazynie Viva!

Więcej o gwiazdach:

Nie miały lekko, ale dostali się na szczyt. Gwiazdy, które wyszły  ze skrajnej biedy „Dzięki temu, że jestem s*ką, osiągnęłam tyle, co ona”. Takich tekstów w „Kuchennych rewolucjach” jeszcze nie było...
Gessler dostała gigantyczną podwyżkę, ale dla niej to chyba tylko napiwek