Które gwiazdy nie piją alkoholu i dlaczego?

Jest w Hollywood naprawdę sporo gwiazd, które całkowicie zrezygnowały z picia alkoholu. Kto do nich należy?
Urszula Wilczkowska / 16.10.2019 10:32

Abstynencja to dosyć rzadkie zjawisko, które spotyka się często z ogromnym zdziwieniem, a nawet podejrzliwością. Szczególnie w naszym kraju, gdzie niestety picie alkoholu jest uważane za część kultury.

Jednak nawet w Hollywood decyzja o zrezygnowaniu z alkoholu nie jest aż tak popularna i gwiazdy-abstynenci nadal wyróżniają się z tłumu. Mimo to coraz więcej celebrytów dołącza do tego grona. Kto się wśród nich znalazł?

Gwiazdy, które nie piją alkoholu

Powodów do takiej decyzji jest mnóstwo. Alkoholu nie piją między innymi dzieci Ozzy'ego Osbourne'a: Kelly i Jack. Sami długo zmagali się z uzależnieniami od alkoholu i narkotyków (i nie oszukujmy się, życiorys ich ojca z pewnością w tym nie pomógł), ale od lat oboje żyją w trzeźwości.

Po alkohol często sięgają też gwiazdy, które nie poradziły sobie ze sławą w bardzo młodym wieku. Ofiarami własnej popularności stali się między innymi Daniel Radcliffe i Macaulay Culkin, którzy na szczęście oboje po latach walki z nałogiem wyszli na prostą.

Gwiazdy nie piją też alkoholu z troski o własne zdrowie, a także... cerę. Do takich celebrytów należą między innymi J. Lo czy Kim Kardashian. Która jeszcze gwiazda nie sięga po alkohol? Zobacz w naszej galerii.

Nie wszyscy jednak rezygnują z alkoholu z powodu zdrowia czy traumatycznych przeżyć w przeszłości. Jim Carrey i Natalie Portman nie piją, by móc... docenić w pełni swoje życie! Oboje uważają, że jest zbyt piękne, by zatruwać je używkami.

Są też gwiazdy, które nigdy nie piły alkoholu. Raper 50 Cent, chociaż w młodości sprzedawał narkotyki, sam nigdy nie brał ani nie pił, ponieważ było to niezgodne z jego przekonaniami. Alkoholu nie spróbowała również nigdy Jennifer Hudson.

Zobacz także: 
Nie tylko Beckhamowie tworzą udany związek! Oto najtrwalsze małżeństwa w showbiznesie
Anna Starmach w ostrych słowach zwraca się do paparazzi, którzy fotografowali ją, gdy karmiła córeczkę

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)