Kto do "Tańca z gwiazdam"?

Kogo tym razem zobaczymy na parkiecie w 8 edycji „Tańca z gwiazdami”? Spekulacji nie ma końca. Niektóre z nich mogą się jednak okazać prawdziwe.
/ 20.06.2008 12:16
Kogo tym razem zobaczymy na parkiecie w 8 edycji „Tańca z gwiazdami”? Spekulacji nie ma końca. Niektóre z nich mogą się jednak okazać prawdziwe.

Złośliwi mówią, że do show powoli zaczyna brakować gwiazd. Jednak nic z tego. Są jeszcze tacy, którzy garną się bardzo chętnie. Najbardziej popularni żądają jednak horrendalnych kwot.Kto do

Na pierwszym miejscu giełdy kandydatów do tańca jest popularny aktor Tomasz Karolak. O jego występie mówi się w show-biznesie już od dawna. Jednak aktor dotąd był wyjątkowo zajęty. Zarówno dla niego, jak i stacji TVN udział będzie świetną promocją. Tuż za nim w kolejce ustawia się równie popularny Paweł Małaszyński. Podobno szanse ma też młody aktor z „Na wspólnej”, Kazimierz Mazur.

Wśród aktorek, które mogą wystąpić wymienia się m.in. Grażynę Wolszczak, Agnieszkę Dygant i Sonię Bohosiewicz.

Chętna do udziału w show jest prezenterka i dziennikarka Monika Richardson, która zakończyła właśnie cykl autorskiego programu „Europa da się lubić” w TVP. Dla niej udział w programie może być przepustką do dalszej współpracy z TVN.

Sił może spróbować również Stefan Moller, podobnie jak Richardson znany z „Europy” oraz „M jak miłość”.

Stacja poważnie rozważa udział boksera Dariusza „Tigera” Michalczewskiego, który mógłby zastąpić Pudziana.

Wśród wokalistek wymienia się m.in. Ewelinę Flintę i Ewę Sonet.

Jeden z tabloidów wymienił również modelkę i prezenterkę Karolinę Malinowską, prywatnie żonę Oliviera Janiaka.

mwmedia