Księżna Kate zaliczyła wpadkę na zakupach. Co zrobiła?

Zagraniczne media okrzyknęły to macierzyńską wpadką. Czyżby codzienne obowiązki przerosły księżną Kate?
/ 11.09.2018 14:13

Początek września to dla wielu rodziców nagromadzenie obowiązków. Przecież trzeba przygotować dzieci do szkoły. Księżnej Kate też to nie ominęło. Jej dzieci – mały książę George i księżniczka Charlotte – też zaczęy nowy rok szkolny. Poza książkami, zeszytami trzeba uzupełnić zawartość szafy.

Księżna Kate zabrała dzieci do domu towarowego Peter Jones w Londynie. Jednak zabiegana mama o czymś zapomniała… Zobacz, o co chodzi w następnych odsłonach galerii.

Więcej newsów o rodzinie królewskiej:Żona księcia Harry’ego nową ikoną stylu. Magazyn „People” ogłosił Meghan Markle najlepiej ubraną kobietą 2018 rokuMeghan i Harry spotkali się z chorymi dziećmi. 7-letnia dziewczynka nigdy nie zapomni tego, co zrobiła księżna

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (10)
/05.12.2018 09:53
Glupszego artykulu nie czytalam.
/01.11.2018 21:05
wpadka to by była, gdyby dziecka zapomniała. skarpetek nie trzeba ze sobą nosić, bo każdy normalny sklep obuwniczy takowe (jednorazowe) posiadają dla klientów
/27.10.2018 08:38
W Anglii nie mierzy się butów na skarpetkę. Rodowici Anglicy potrafią nawet kozaki i obuwie sportowe nosić bez skarpet. Za to z uwielbieniem noszą skarpety do sandałów, szczególnie osoby starsze. Też nie wiem dlaczego śmiano się z Polakami skoro to raczej domena anglikow. Bzdurny ten "artykuł?"
POKAŻ KOMENTARZE (7)