Książę Harry fot. ONS.pl

Wzruszający gest Meghan Markle podczas spotkania z chorymi dziećmi!

Książęca para z Sussex wzięła udział w ceremonii WellChild Awards. Meghan Markle zdobyła się na wzruszający gest!
/ 06.09.2018 10:36
Książę Harry fot. ONS.pl

Książęca para z Sussex wzięła udział w ceremonii WellChild Awards. To gala, podczas której doceniane i nagradzane są osiągnięcia dzieci i nastolatków w walce z poważnymi chorobami. Podczas rozmowy z małą Matildą, która cierpi na rozszczep kręgosłupa, Meghan Markle podarowała jej część swojego bukietu. Jak zareagowała dziewczynka?

Meghan i Harry nie są już tylko we dwoje! Pałac Kensington ma nowego mieszkańca

Gest księżnej podczas ceremonii WellChild Awards

7-letnia Matilda specjalnie przygotowała się na spotkanie z księżną Meghan i księciem Harrym. Dziewczynka wręczyła Meghan bukiet białych róż. Wtedy księżna wyjęła z bukietu jedną z róż i podarowała Matildzie. Przejęta 7-latka powiedziała, że schowa kwiat do pudełka na pamiątkę i zachowa na zawsze. Harry też pięknie się zachował – jak donosi „Harper’s Bazaar” – zawarł z chorą Matildą umowę: poprosił, aby nigdy nie przestawała się uśmiechać.

Meghan i Harry podczas ceremonii rozmawiali z większością zgromadzonych dzieci. Do przejmującego momentu doszło też podczas spotkania z 4-letnim chłopcem, który tak bał się kamer i operatorów, że książęca para poprosiła obsługę o to, by zostawili ich na chwilę samych.

Książę Harry podziękował dzieciom

Ceremonia WellChild Awards była pełna wzruszających momentów. „Chcę docenić młodych ludzi, którzy mimo trudności wznoszą się wyżej i dają przykład innym. Wasze podejście i przekonanie, że możecie wszystko, jest dla nas przypomnieniem, że zawsze powinniśmy podchodzić do życia z optymizmem” – mówił książę Harry podczas przemówienia.

Więcej newsów o gwiazdach:Bracia Mroczkowie odchodzą z „M jak miłość”? Widzowie zobaczą ich w nowym serialu!Książę Harry to potrafi zaskoczyć. Wyszedł na scenę, wziął mikrofon i… zaśpiewał. I to jak!