POLECAMY

Książę Harry wreszcie się ustatkuje: zanosi się na kolejny królewski ślub!

Książę nie słynął ze stałości w uczuciach, wszystko wskazuje jednak na to, że tym razem zakochał się bez pamięci!
Książę Harry wreszcie się ustatkuje: zanosi się na kolejny królewski ślub! fot. ONS.pl

Z powodu młodzieńczych wybryków księcia Harry'ego, królowa Elżbieta wiele razy musiała rwać włosy z głowy. Naczelny skandalista rodziny królewskiej niejednokrotnie przysporzył krewnym dużych zmartwień i często stawał się źródłem poważnych problemów wizerunkowych. Wystarczy wymienić kilka sytuacji, w których z pewnością nie powinien znaleźć się młody książę: Harry palił marihuanę, zażywał narkotyki, nadużywał alkoholu, wdał się w bójkę z fotoreporterem, przyszedł na imprezę w stroju ze swastyką, a filmiki i zdjęcia z jego wybrykami niejednokrotnie obiegały cały świat. Książę nie słynął również ze stałości w uczuciach, a jego liczne przelotne romanse raczej nie dawały nadziei na to, że Harry kiedykolwiek się ustatkuje.

Wszystko wskazuje jednak na to, że przyszła na to pora!

Od roku książę spotyka się z piękną Meghan Markle. Wygląda na to, że związek staje się coraz poważniejszy - podobno Harry zamierza oświadczyć się swojej wybrance! Wiadomo nawet, kiedy planuje to zrobić.

fot. ONS.pl

Meghan Markle, dziewczyna księcia Harry'ego

Jak donoszą brytyjskim mediom osoby z bliskiego otoczenia pary, książę Harry na oświadczyny wybrał bardzo romantyczny moment. Wkrótce zakochani wyjadą na safari, gdzie książę zamierza zadać Meghan TO ważne pytanie.

- Afryka dużo znaczy dla Harry'ego. To miejsce, w którym on, William i ich ojciec szukali spokoju po śmierci księżnej Diany. To właśnie w Afryce Harry czuje się sobą (...) I to właśnie tam William oświadczył się Kate Middleton! - opowiada informator.

7 zasad przyjmowania gości, których możesz nauczyć się od
księżnej Kate

Podobno Harry nie może doczekać się przygotowań do wesela, więc rozpoczął już poszukiwania domu dla siebie i Meghan.

Czy Meghan przyjmie oświadczyny? Otoczenie pary twierdzi, że zakochani świetnie się dogadują i są dla siebie wprost stworzeni.

- Meghan jest jednak nieco onieśmielona światem Harry'ego i odpowiedzialnością, która na niej spocznie - donosi RadarOnline.

Czy ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle będzie równie wystawny, jak wesele księcia Williama i Kate Middleton? Jedno jest pewne - panna młoda z pewnością będzie prezentować się olśniewająco!

Jak wygląda zwykły dzień rodziny królewskiej? Czy na pewno jest czego zazdrościć?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)