Kinga Rusin - YCD pierwszy odcinek na żywo

Kinga Rusin w młodzieżowym wydaniu fot. ONS.pl
Jurorka "You Can Dance" stawia na młodzieżowy styl. Na ile lat wygląda?
Edyta Liebert / 22.04.2015 07:33
Kinga Rusin w młodzieżowym wydaniu fot. ONS.pl

Za nami pierwszy, pełen emocji odcinek na żywo programu "You Can Dance". Tancerze dali z siebie bardzo dużo, a jury nie szczędziło słów aprobaty. Największą uwagę skupiła na sobie Kinga Rusin, która postawiła na młodzieżową stylizację. Pasuje jej?

Kinga Rusin należy do grona najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu. Od lat wita nas rano w programie śniadaniowym TVN, pojawia się na branżowych imprezach i donosi o najciekawszych wydarzeniach zagranicznych. Jest niemalże ikoną telewizji, a prócz tego piękną i inteligentną kobietą, o której mówi się, że jest jak wino - z wiekiem jest coraz lepsza i... atrakcyjniejsza! Z niezwykłą pieczołowitością dobiera dodatki i kompletuje zestawy. Stawia na delikatne i kobiece kolory, beże, biel i szarość, od czasu do czasu ożywiając swój look ciekawym kolorystycznie elementem stroju. Podczas pierwszego odcinka na żywo, Rusin pokazała, że potrafi eksperymentować z barwami i fasonami:

ONS.pl

Kinga Rusin: wiecznie młoda?

Jak myślicie, ile lat ma dziennikarka? Luźne, wzorzyste spodnie typu baggy przełamała eleganckimi szpilkami nude i oranżowym żakietem. Trzeba przyznać, że Rusin prezentowała się bardzo apetycznie i... młodo. Była żona Tomasza Lisa uznawana jest za przykład doskonałej ewolucji stylu. Wyszukane, markowe akcesoria oraz dodatki z wysokiej półki dodają jej sznytu i elegancji. Rzadko też zalicza urodowe wpadki, bowiem makijaż Kingu Rusin jest klasyczny i doskonale dobrany do jej typu urody. Dziennikarka jest pasjonatką zdrowego stylu życia, jeździectwa i sportów zimowych, co najwyraźniej wpływa korzystnie na jej wygląd. Uwierzycie, że Kinga Rusin ma 44 lata?

Zobacz także:

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA