Kim Kardashian ubrała North w gorset

Co myślicie o takiej stylizacji?
/ 14.07.2017 10:44

Kim Kardashian jest ofiarą mody? Ona i Kanye lubują się w luksusach aż do granic absurdu. Nic więc dziwnego, że miłość do mody i snobizm przekazują swoim dzieciom, w tym North West.

Kim Kardashian traktuje North jako małą wersję siebie. Od lat obserwujemy, że ubiera ją w ubranka będące dziecięcymi wersjami projektów dla dorosłych. Najbardziej skandalicznym była stylizacja w czarnych futerkach, kiedy pierworodna nie miała nawet dwóch lat. Dziewczynka nie tylko uważana jest za najmodniejsze dziecko w Hollywood, lecz także za małą dorosłą, która może i bawi się lalkami, ale po to, by wiedzieć jak je umalować i co w nich poprawić...

Blogerka zapozowała do zdjęcia z mokrą plamą w kroku. Inne dziewczyny dziękują jej za odwagę!

North West w gorsecie

Dlatego też nie powinno nas dziwić, że Kim ubrała 4-latkę na wzór siebie po  raz kolejny. Jednak wykorzystała przy tym atrybut kobiecości wyjęty z szafy XIX-wiecznej damy. I choć był to tylko "dodatek', to dla wielu kobiet jest symbolem ciemiężenia i nieudanym modowym zatoczeniem koła. Kardashian ubrała czterolatkę w pomarańczową sukienkę, która u góry miała naszyty sznurowany gorset - podobny do tego, którym Kim ściąga sobie talię i podkreśla piersi.

Zamiast zabawek - diamenty, zamiast trampek - obcasy

W tym tygodniu Kim zrobiła kolejny krok w kierunku wykreowania North na prawdziwą Kardashiankę. Internauci uznali, że to przesada, aby dziecko nosiło strój dedykowany dorosłym kobietom. Jak wyglądała? Jak oceniacie jej wygląd i czy macie podobne zdanie? I co powiedziała o tym... sama Kim?

Co myślicie o bodach damskich dla dzieci?

Makijaże i fryzury, które odejmują lat. Idealne na wielkie wyjście!