POLECAMY

Wrzuciła na Instagram zdjęcie, do którego pozowała 5 minut przed cesarskim cięciem. Nie spodziewała się takich komentarzy

"Uśmiechnięta i zadowolona?! Też miałam cesarkę, ale to był dramat, chciałam rodzić naturalnie!" - piszą fanki i hejtują celebrytkę.
Wrzuciła na Instagram zdjęcie, do którego pozowała 5 minut przed cesarskim cięciem. Nie spodziewała się takich komentarzy fot. ONS.pl

Celebrytkom wszystko uchodzi? Beyonce stylizuje się na ciężarną Matkę Boską, siostry Kardashian lansują naturalne futra, a Katie Price... pozuje uśmiechnięta i prawie naga do zdjęcia na 5 minut przed porodem. Internauci wytykają głupotę.

Kobiecie pękł szew przez... kierowcę autobusu!

Katie Price pokazała zdjęcie przed porodem

Brytyjska celebrytka, modelka i piosenkarka, Katie Price, słynie z kontrowersji i zachowań umykających wszelkim regułom. Od lat uważana jest w Wielkiej Brytanii za jedną z najbardziej szokujących postaci lokalnego show-biznesu. Na swój profil na Instagramie, który obserwuje 1,5 mln użytkowników, wrzuciła zdjęcie, na którym jest 5 minut przed porodem przez cesarskie cięcie. Jest uśmiechnięta i pozuje jak rasowa modelka - obserwatorki zaczęły ją hejtować - jak i dlaczego?

 

Omg got some throw back pictures this was me pregnant with bunny and 5 mins after this picture I had my c section

Post udostępniony przez Katie Price (@officialkatieprice)

O mój Boże, mam trochę zdjęć z przeszłości, to ja w ciąży z Bunny, 5 minut po tym zdjęciu miałam cesarkę.

Liczne komentarze pod tą fotką zdradzały zazdrość i niesmak. Nie brakowało też pouczeń oraz złośliwych słów.

Jak możesz cieszyć się na cesarkę!

Powinnaś dbać o siebie i maleństwo, a nie robić głupie zdjęcia.

Dziecko powinno przyjść na świat siłami natury, szkoda że się tym nie przejmowałaś!

Pojawiły się też głosy broniące celebrytki i jej praw: nie każda kobieta ma siłę i fizyczne predyspozycje do rodzenia siłami natury. Niektórzy wytykali modelce, że zdecydowała się na cesarskie cięcie prawdopodobnie "z wygody, co widać na zdjęciu". Jaka była prawda - nie wiadomo. Ale czemu kobiety tak hejtują kobiety?

Cesarskie cięcie na życzenie: co o tym sądzisz? Ministra Zdrowia i tak nie interesuje twoje zdanie

Katie Price bardzo lubi epatować seksapilem, króciutkimi sukienkami, gorsetami, kocha kolor różowy i mocną opaleniznę. Za to internauci ją i kochają, i nienawidzą. Naraziła się opinii publicznej wstawiając na Instagram zdjęcie swojej 10-letniej córeczki Princess Tiaamii Crystal Esther w pełnym makijażu. Ta jednak nie przejmuje się hejtem, wrzuciła dzisiaj zdjęcie z czasów ciąży, na którym czeka w szpitalu na cesarskie cięcie, pokazuje intymne sytuacje i nie wstydzi się tego. Pójdzie o krok dalej?

 

Jett was and is so adorable ❤️

Post udostępniony przez Katie Price (@officialkatieprice)

Jakie są wasze odczucia, kiedy widzicie takie zdjęcia?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)