Gwiazdy to w większości nieodpowiedzialne matki? Za to obrywa im się w sieci

Gwiazdy publikujące w internecie zdjęcia swoich dzieci nie mają lekko. Wciąż wypomina im się błędy i udziela dobrych rad. Co tak oburza internautów?
/ 04.07.2020 13:21

Mamy w show-biznesie nie mają lekko. Choć internet codziennie zalewa fala zdjęć dzieci „zwykłych” ludzi, to właśnie znane mamy czytają anonimowe komentarze, w których wytyka się im błędy.

Jedne je ignorują, inne grzecznie dziękują za cenne uwagi, jeszcze inne - wchodzą w dyskusję, która może prowadzić na manowce. Trudno stwierdzić, czy za każdym krytycznym komentarzem kryje się troska o dobro dziecka. Ton wypowiedzi każe jednak przypuszczać, że chodzi o zwykłe wbicie przysłowiowej „szpili”. W końcu któż inny nie zbeszta matki tak dobrze, jak... inna matka.

Natalia Siwiec - niewłaściwy sposób trzymania córki?

Jeden z zarzutów, jakie w kwestii bycia mamą otrzymała Natalia Siwiec, dotyczył sposobu, w jaki trzyma córeczkę. Gwiazda dodała zdjęcie, na którym w jednej ręce trzyma smartfona, drugą przyciska do siebie dziecko. To właśnie ten swobodny sposób trzymania dziecka skrytykowały fanki.

Inny komentarz dotyczył z kolei bezpieczeństwa podczas jazdy hulajnogą elektryczną. Celebrytka woziła dziecko bez żadnego zabezpieczenia. Choć na parkingu nie było ruchu, pomysł faktycznie nie należał do bezpiecznych.

Weronika Rosati skrytykowana za „wisiadło”

Aktorka opublikowała zdjęcie z dzieckiem w nosidełku, które miała zapięte z przodu. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że akurat ten typ nosidełka nie jest bezpieczny dla młodego kręgosłupa.

Nóżki córeczki Eli zwisały z niego i było widać, że to rozwiązanie nie zapewnia właściwej postawy. 

Kasia Zielińska - podróż na przednim siedzeniu

Mogłoby się wydawać, że podróż dziecka w foteliku samochodowym nie powinna budzić zdumienia, jednak umiejscowienie samego fotelika spotkało się z krytyką. Wszystko dlatego, że nie dość, że fotelik przypięty był na przednim siedzeniu, które nie jest najbezpieczniejszym miejscem w samochodzie, to był skierowany przodem do kierunku jazdy.

Dziecko siedzące przodem do kierunku jazdy nie ma szans na przeżycie w większości wypadków.
- brzmiał jeden z komentarzy.

Rzeczywiście to bardzo zły pomysł w odniesieniu do kilkumiesięcznego dziecka.

Anna Lewandowska - sposób siadania Klary

Trenerka pokazała Klarę podczas jednego z treningów. Od razu pojawił się komentarz dotyczący sposobu siedzenia Klary, która miała nóżki ugięte w kolanach i skierowane na zewnątrz. Ktoś nawet nazwał ją „nieodpowiedzialną matką”.

W tym przypadku młoda mama postanowiła odnieść się do komentarza:

Klarunia usiadła tak przez chwilę, akurat tego pilnuję. Proszę zająć się swoimi dziećmi.
- odpisała trenerka.

Krytyka nie omija także tych znanych mam, które mają za sobą spore doświadczenie rodzicielskie. Małgorzata Rozenek czyta o tym, że przegrzewa dziecko, a w ogóle to... niepotrzebnie prosi o rady inne mamy.

To też może cię zainteresować:Jak utrzymać porządek w pokoju dziecka? Te triki warto znać!Joanna Krupa posadziła małą córeczkę na poduszce, fani od razu ją skrytykowaliHenio majdan jeździ wózkiem za ponad 5 tysięcy złotych. Co to za model?