Pamiętacie serialową doktor Quinn? Aktorka nie wygląda na swój wiek

Prawdziwa dama w czerwieni. Jak myślicie, ile ma lat?
Edyta Liebert / 10.08.2015 04:46

Czy jest ktoś, kto nie oglądał, lub nie zna, serialu "Doktor Quinn"? Hit lat 80. i 90. robił prawdziwą furorę i przyniósł odwtórczyni głównej roli światową sławę. Jak teraz wygląda Jane Seymour po latach?

Jane Seymour to nie tylko Dr Quinn

Jane Seymour od lat nie schodzi ze sceny. Jest twarzą luksusowych marek kosmetycznych, bowiem 64-latka (sic!) wygląda absolutnie rewelacyjnie. Nie korzysta z inwazyjnych zabiegów, a jej uroda to zasługa genów, podobnie jak filmowe i serialowe role, które jej powierzano. Nie zdecydowala się nawet na noszenie soczewek z racji heterochromii! Przodkowie jej ojca Johna Frankenberga, z zawodu lekarza położnika, pochodzili z Polski i Niemiec. Dziadek aktorki pochodził z Płocka. Matka, Mieke Frankenberg była holenderską pielęgniarką, która w czasie II wojny światowej pracowała w Indonezji, a później trafiła do japońskiego obozu koncentracyjnego, w którym jako pomoc medyczna niosła pomoc cierpiącym.

Jane Seymour jako Doktor Quinn była niezwykle przekonująca. Jako serialowa lekarka spisywała się znakomicie i byla idealną pretendentką do tej roli z racji osobistych doświadczeń. Grała także w "Polowaniu na druhny", "Gry małżeńskie", "Na wschód od Edenu". Jak wygląda teraz? Czy bardzo się zmieniła przez te kilkanaście lat od czasu ostatniej emisji serialu?

Więcej:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/11.08.2015 14:44
wygląda na 20 no moze 22 lata