Małgorzata Socha bez makijażu fot. ONS.pl

Jak wygląda Małgorzata Socha bez makijażu?

Pozowała do zdjęcia w subtelnej, pudrowej sukience!
Edyta Liebert / 18.04.2016 12:58
Małgorzata Socha bez makijażu fot. ONS.pl

Małgosia Socha to zdecydowanie jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Naszym zdaniem nie ma powodów do kompleksów - aktorka pokazała się bez makijażu w atelier Gosi Baczyńskiej, podczas mierzenia sukni.

Serialowa Inga z "Przyjaciółek" nie musi się nazbyt wysilać, by wyglądać świetnie. W takie upały, jakie serwuje nam aktualnie polski klimat, nawet gwiazdy odpuszczają makijażowe zabiegi. Słusznie!

Małgorzata Socha odwiedziła butik Gosi Baczyńskiej oczywiście w poszukiwaniu sukni idealnej. Czy taką znalazła? Zobaczcie, jak prezentowała się w subtelnej kreacji w odcieniu pudrowego różu:
 

Gwiazdy bez makijażu

Prawda, że Małgorzata Socha bez makijażu również wygląda rewelacyjnie? Jesteśmy pod wrażeniem jej dopracowanego stylu. Co prawda na zdjęciu wygląda na nieco zmęczoną, ale która z nas przy upałach rzędu 36 stopniu Celsjusza w cieniu zastanawia się nad tym, czy jej pory są widoczne, czy oczy zapuchnięte, a włosy ułożone? Naturalność jest w cenie, a aktorka jest niezaprzeczalnie piękną kobietą zarówno w makijażu, jak i  saute.

Więcej: