POLECAMY

Ania Lewandowska pokazała wreszcie twarz córki! Przez przypadek…

Mamy zdjęcie małej Klary.
/ 8 miesięcy temu
Ania Lewandowska pokazała wreszcie twarz córki! Przez przypadek… fot. instagram.com/annalewandowskahpba, kolaż Polki.pl

Do tej pory Ania i Robert Lewandowscy bardzo dbali o prywatność córeczki: mimo że pokazywali Klarę na zdjęciach, dziewczynka zawsze ustawiona była tak, by nie było widać jej twarzy. Teraz jednak, przypadkowo, buzia dziecka została ujawniona na Instagramie.

Zdjęcie Klary

Klara Lewandowska już dawno została okrzyknięta „polskim royal baby". Dziewczynka, która 4 maja skończy rok, dzięki swoim sławnym rodzicom jest od urodzenia obecna w mediach, chociaż ani Robert, ani Ania, nie pokazali jeszcze twarzy córeczki. To podsyca zainteresowanie – mnóstwo osób zastanawia się, jak wygląda mała Klara i do którego rodzica jest bardziej podobna.

Teraz Anna Lewandowska, przez przypadek, odkryła rąbek tajemnicy, ujawniając część buzi dziecka na instastories na Instagramie. Podczas zabawy niedostatecznie zakryła jej twarz i na ekranie mignęła buzia dziewczynki. Zobaczcie.

Niestety, migawka nie odkrywa zbyt wiele, ale to krok w stronę ujawnienia pełnej tożsamości dziecka. Myślicie, że w przyszłości Klara stanie się osobą publiczną, a jej rodzice nie będą zakrywać jej twarzy na fotografiach?

Zobacz też:
Kryzys, strach i łzy. Co się będzie działo w „Iron Majdan”? Obejrzyj nasz wywiad!
Bartek Kasprzykowski ujawnił twarz i dane hejterki. I zapowiedział: „Kimkolwiek jesteś, idę po ciebie”

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/8 miesięcy temu
Ludzie ile w was zawiści i jadu!!!!to małe dziecko nie zazdrosccie tylko brać się do roboty to będzie kasa i sława! !!!!!!dziecko jest nie winne temu że się urodziło w bogatej rodzinie!!!!!ma wszystko czego potrzebuje!!!!brawo dla państwa Lewandowskich za sukcesy które osiągnęli w tak młodym wieku☺
/8 miesięcy temu
Ta mała Lewandowska chyba ma maskę NA twarzy bo dziwne ma te oczy malutkie do dużej głowy i dziwny nie nie foremny Po co dziecku zakładają maskę
/8 miesięcy temu
"to krok w stronę ujawnienia pełnej tożsamości dziecka" chyba wizerunku, tożsamość już ujawniono - Klara Lewandowska. Dziennikarstwo level hard.
POKAŻ KOMENTARZE (2)