Jak wygląda Klara Lewandowska – zdjęcie

Lewandowska fot. instagram.com/annalewandowskahpba, kolaż Polki.pl
Mamy zdjęcie małej Klary.
/ 01.02.2018 12:54
Lewandowska fot. instagram.com/annalewandowskahpba, kolaż Polki.pl

Do tej pory Ania i Robert Lewandowscy bardzo dbali o prywatność córeczki: mimo że pokazywali Klarę na zdjęciach, dziewczynka zawsze ustawiona była tak, by nie było widać jej twarzy. Teraz jednak, przypadkowo, buzia dziecka została ujawniona na Instagramie.

Zdjęcie Klary

Klara Lewandowska już dawno została okrzyknięta „polskim royal baby". Dziewczynka, która 4 maja skończy rok, dzięki swoim sławnym rodzicom jest od urodzenia obecna w mediach, chociaż ani Robert, ani Ania, nie pokazali jeszcze twarzy córeczki. To podsyca zainteresowanie – mnóstwo osób zastanawia się, jak wygląda mała Klara i do którego rodzica jest bardziej podobna.

Teraz Anna Lewandowska, przez przypadek, odkryła rąbek tajemnicy, ujawniając część buzi dziecka na instastories na Instagramie. Podczas zabawy niedostatecznie zakryła jej twarz i na ekranie mignęła buzia dziewczynki. Zobaczcie.

Niestety, migawka nie odkrywa zbyt wiele, ale to krok w stronę ujawnienia pełnej tożsamości dziecka. Myślicie, że w przyszłości Klara stanie się osobą publiczną, a jej rodzice nie będą zakrywać jej twarzy na fotografiach?

Zobacz też:
Kryzys, strach i łzy. Co się będzie działo w „Iron Majdan”? Obejrzyj nasz wywiad!
Bartek Kasprzykowski ujawnił twarz i dane hejterki. I zapowiedział: „Kimkolwiek jesteś, idę po ciebie”

 

Redakcja poleca

REKLAMA