Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan o „Iron Majdan” (WIDEO)

Ucieczka z bezludnej wyspy, wspinaczka górska, wrestling… Zobacz, jakie ekstremalne wyzwania przed znanym małżeństwem
Małgorzata Germak / 31.01.2018 12:40

Na TVN startuje nowy show – „Iron Majdan”. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wyruszyli w podróż dookoła świata i przy okazji wystawili swoje małżeństwo na próbę. I to niejedną! Jak poradzą sobie w ekstremalnych i niebezpiecznych sytuacjach? Będzie się działo.

Perfekcyjne włosy jak u Małgorzaty Rozenek? Gwiazda zdradziła swoje sposoby na pielęgnację

Jedną z wiosennych nowości na antenie TVN będzie gwiazdorski reality show „Iron Majdan”. Założenia wydają się proste. Małgorzata i Radosław Majdanowie podróżują po świecie i wykonują różne zadania. Jednak próby, którym będą poddawani, są na tyle ekstremalne, że absolutnie nic prostego w tym show dla nich nie będzie. Za to para będzie mogła się przekonać, na ile mogą na sobie polegać i czy są idealnym małżeństwem.

W każdym odcinku Małgorzata i Radosław cel podroży poznają w ostatniej chwili. Nie wiedzą, co ich czeka i jakie zadanie będą mieć do wykonania, dopóki nie przybędą na miejsce. A nie będą to łatwe zadania! Wrestling, wspinaczka górska, gaszenie pożaru – to tylko zajawka tego, co czeka widzów w wykonaniu tej gwiazdorskiej pary w „Iron Majdan”. Sceny kręcono między innymi na gali wrestlingu w Las Vegas, w Gruzji, na Islandii i na pięknej, tropikalnej wyspie.

Jesteście ciekawi, jak poradzą sobie Małgorzata i Radosław Majdanowie? W takim razie od 5 marca rezerwujcie sobie poniedziałkowe wieczory. Emisja „Iron Majdan” o godz. 22:30.

Oglądaj też:

7 rzeczy, których nie wiecie o "50 twarzach Greya" i "Ciemniejszej stronie Greya". Te informacje was zaskoczą! To dobra propozycja dla każdej mamy! Jak ćwiczyć podczas spaceru z dzieckiem?