IV edycja Master Chefa-kiedy rusza?

Będziecie oglądać?
Edyta Liebert / 01.09.2015 04:09

Na press junket MasterChefa, czyli promocji 4. edycji kultowego show o gotowaniu, nie mogło zabraknąć niezmiennego trio, czyli jury. Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran pokazali,że są zgranym zespołem!

Na miejsce jury MasterChefa podjechało motorówką. Zamysł interesujący, ale wiązał się z kłopotliwym opuszczeniem łódki przez Magdę Gessler. Restauratorka o obfitych kształtach musiała wspierać się ramieniem Michela, który uczynnie sprawdzał się w roli dżentelmena. Cała wyprawa zakończyła się sukcesem. Ania Starmach kolejny raz urzekła szerokim uśmiechem, swobodną stylizacją i dziewczęcym urokiem. Czy to początek rewelacji (rewolucji?) jakie będą miały miejsce w programie TVN?


MasterChef - to już 4. edycja!

Program jest regularnie i chętnie oglądany przez blisko 3 mln widzów. Każdy odcinek cieszy się zainteresowaniem, w dużej mierze dzięki profesjonalnemu jury, składającemu się z prawdziwych pasjonatów gotowania z wieloletnim doświadczeniem. Spośród setek zgłoszeń jurorzy programu „MasterChef” dali szansę 14 najlepszym kandydatom. "Pasjonatom kuchni, szaleńcom w poszukiwaniu najlepszego smaku, entuzjastom zapachów i ludziom niebojącym się podejmować nowe wyzwania". Jurorzy ocenią je między innymi w Culinary Institute of America – najsłynniejszej szkole gotowania w Ameryce. To tam zostanie wyłoniona finałowa trójka, która 6 grudnia zawalczy o zwycięstwo w programie. Jak prezentowali się na konferencji MasterChefa? Zobaczcie!

Więcej:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)