Gwiazdy na premierze filmu „Kurier”: Doda, Zamachowska, Popek

Zobacz zdjęcia z premiery filmu „Kurier”! Wśród zaproszonych gości pojawił się m.in. prezydent Andrzej Duda oraz gwiazdy show-biznesu.
Marta Kosakowska / 12.03.2019 08:56

Premiera filmu „Kurier” odbyła się w poniedziałek (11.03.2019) Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie. Najnowszy obraz Władysława Pasikowskiego to opowieść inspirowana historią Jana Nowaka-Jeziorańskiego, którego losy bywają porównywane do przygód Jamesa Bonda. Na wydarzeniu pojawił się m.in. prezydent Andrzej Duda, a także liczne grono osobistości ze świata kultury, sztuki i show-biznesu.

Gwiazdy na premierze filmu „Kurier” - zdjęcia z czerwonego dywanu

Uroczysty pokaz uświetnili swoją obecnością m.in. politycy. Oprócz prezydenta, pojawili się m.in. Grzegorz Schetyna, Piotr Gliński, Małgorzata Kidawa-Błońska. Na czerwonym dywanie zaprezentowali się również dziennikarze: Anna Popek, Anna Kalczyńska, Monika Zamachowska, oraz gwiazdy show-biznesu: Edyta i Cezary Pazurowie, Doda, Jakub Wesołowski. Film wejdzie do kin w piątek (15.03).

Film „Kurier”: fabuła i obsada

Nowy film Władysława Pasikowskiego to historia szpiegowska, zainspirowana misją Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Akcja toczy się w czasie poprzedzającym wybuch Powstania Warszawskiego.

W postać głównego bohatera wcielił się Philippe Tłokiński, aktor grający w polskich, francuskich i szwajcarskich produkcjach filmowych i teatralnych. W filmie zagrali również m.in.: Tomasz Schuchardt, Patrycja Volny, Julie Engelbrecht, Jan Frycz, Cezary Pazura, Mirosław Baka, Rafał Królikowski.

Na następnych stronach znajdziesz zdjęcia z premiery filmu „Kurier”!

Przeczytaj:
Gwiazdy na koncercie „Artyści przeciw nienawiści”
Telekamery 2019 - zdjęcia gwiazd z czerwonego dywanu