Koncert „Artyści przeciw nienawiści” - zdjęcia z imprezy z udziałem gwiazd

Wyjątkowe widowisko zainicjowała Doda. Zobacz, jakie gwiazdy wzięły udział w koncercie!
Marta Kosakowska / 28.02.2019 10:52

„Artyści przeciw nienawiści” to koncert, który był manifestem gwiazd przeciwko hejtowi i tzw. mowie nienawiści. Inicjatorką imprezy była Doda, która wpadła na pomysł zorganizowania wydarzenia po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. W przedsięwzięciu wzięło udział wielu topowych polskich artystów!

Gwiazdy na koncercie „Artyści przeciw nienawiści”

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” odbył się w środę (27.02.2019) w łódzkiej Atlas Arenie. Pomysłodawczynią przedsięwzięcia była Dorota Rabczewska, która w połowie stycznia zaapelowała do gwiazd o zjednoczenie sił przeciwko fali nienawiści, która przetacza się przed media.

- Zróbmy coś od siebie! Niech każdy artysta wyjdzie na scenę, opowie historie związane z hejtem i z przemocą w internecie. (...) Możemy pomóc młodym ludziom, swoim fanom, a przede wszystkim jako artyści zrobić kawał dobrej roboty
- mówiła Doda.

Hejt w sieci - jak pomóc dziecku?

Na apel artystki odpowiedziało wiele gwiazd. Na imprezie pojawili się m.in. Ewa Farna, która jest w zaawansowanej ciąży, Beata Kozidrak, Justyna Steczkowska, Margaret, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Barbara Kurdej-Szatan i wiele innych znanych osobistości. Łącznie w imprezie udział wzięło ponad 120 polskich artystów.

Uczestnicy koncertu podpisali manifest antyhejtowy, który jest wyrazem braku zgody na używanie tzw. mowy nienawiści, która dotyka nie tylko osób z pierwszych stron gazet. Publiczność zgromadzona w Łodzi był zachwycona występami i przemowami gwiazd!

Zobacz zdjęcia na następnych stronach!

Więcej relacji z imprez z gwiazdami:
Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Zobacz stylizacje!
Telekamery 2019 - zdjęcia gwiazd z czerwonego dywanu