Joanna Kulig wyda majątek na poród w USA fot. ONS

Joanna Kulig urodzi w Stanach Zjednoczonych. Wiemy, ile wyda na poród!

Pierwsze dziecko aktorki ma przyjść na świat za oceanem. Mama i maleństwo mogą liczyć na luksusowe warunki.
/ 04.12.2018 15:52
Joanna Kulig wyda majątek na poród w USA fot. ONS

Joanna Kulig już wkrótce zostanie mamą po raz pierwszy. Gwiazda filmu „Zimna wojna” jest obecnie w 8. miesiącu ciąży, co oznacza, że do rozwiązania zostało zaledwie kilka tygodni. Aktorka podobno chce, by jej dziecko przyszło na świat za oceanem.

Koszt porodu Joanny Kulig w USA

Joanna Kulig jest jedną z tych gwiazd, które bardzo starają się chronić swoją prywatność. Rzadko wypowiada się na tematy, które nie są związane z pracą. O jej ciąży dowiedzieliśmy się właściwie... przypadkiem. Ciężarna aktorka przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie promuje film Pawła Pawlikowskiego „Zimna wojna”, który jest polskim kandydatem do Oskara.

Jeśli wierzyć doniesieniom kolorowej prasy, Joanna Kulig zamierza pozostać w Stanach aż do rozwiązania. Jak podaje „Super Express”, aktorka na miejsce porodu wybrała prywatną klinikę gwiazd Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. To luksusowy szpital, w którym za poród trzeba zapłacić 20 tysięcy dolarów, czyli około 75 tysięcy złotych.

Choć koszt jest porażający, to najwyraźniej warunki, które dostaje się w zamian, są tego warte. To właśnie w tej klinice przyszły również dzieci innych polskich gwiazd, które rodziły w Stanach: Weroniki Rosati oraz Alicji Bachledy-Curuś.

Joanna Kulig jest obecnie na ostatnim etapie ciąży, a długi lot samolotem mógłby okazać się dla niej wyczerpujący. Co więcej, podróż w zaawansowanej ciąży niesie ze sobą ryzyko porodu na pokładzie samolotu. Innym argumentem za przyjściem dziecka na świat w USA, jest automatyczne nabycie przez malucha obywatelstwa tego kraju.

Joanna Kulig w żaden sposób nie skomentowała doniesień tabloidu. Czy okażą się one prawdziwe? Odpowiedź na to pytanie poznamy już za miesiąc. Mniej więcej w tym samym czasie (na początku stycznia 2019) zostaną ogłoszone oficjalne listy nominowanych Oscarów 2019. Mówi się, że szansę na nominację ma nie tylko film „Zimna wojna”, ale również Joanna Kulig, której nazwisko jest wymieniane wśród potencjalnych kandydatek do nagrody.

Więcej newsów o gwiazdach:
Meghan i Harry nie spędzą świąt z Kate i Williamem przez konflikt?! Znamy prawdę
Justyna Żyła dostała nową pracę! Zaczyna karierę w telewizji