Emma Watson w kampanii Lancôme

Emma Watson na fali popularności, którą przyniosły jej filmy o Harrym Potterze, wyrasta na nową ikonę stylu. Od kilku lat aktorka sukcesywnie pojawia się na łamach rozmaitych modowych magazynów. Bierze udział w coraz ciekawszych i odważniejszych sesjach. Na swoim koncie ma dwie kampanie dla Burberry. Niedawno została twarzą zapachu Lancôme Trésor Midnight Rose.
/ 15.11.2007 21:12

Emma Watson na fali popularności, którą przyniosły jej filmy o Harrym Potterze, wyrasta na nową ikonę stylu. Od kilku lat aktorka sukcesywnie pojawia się na łamach rozmaitych modowych magazynów. Bierze udział w coraz ciekawszych i odważniejszych sesjach. Na swoim koncie ma dwie kampanie dla Burberry. Niedawno została twarzą zapachu Lancôme Trésor Midnight Rose. 

Za plan zdjęciowy najnowszej kampanii marki Lancôme posłużyła m.in. słynąca z klimatycznych kawiarni oraz restauracji paryska ulica Saint-Germain-des-Pres. Zdjęcia wykonał Mario Testino, jeden z najsłynniejszych fotografów mody, który współpracował z Emmą także przy okazji ostatniej sesji do Vogue'a. Dzięki delikatnej mgiełce perfum Lancôme Midnight Rose w pannie Watson zachodzi przemiana z grzecznej dziewczynki w seksowną, pewną siebie kobietę. Choć na niektórych fotografiach partneruje jej francuski aktor Cyril Descours, nie ma najmniejszy wątpliwości, kto jest prawdziwą gwiazdą tej kampanii.

Ta kampania to opowieść o przeznaczeniu. Nigdy nie wiesz co kryje się za rogiem. Dokładnie jak w życiu. Jest magiczne i pełne niespodzianek - zdradza Emma. Jak myślicie, czy aktorka pomoże odmłodzić wizerunek firmy, której twarzami całkiem niedawno były Julia Roberts, Kate Winslet oraz Penelope Cruz, czy Emma pasuje do wizerunku marki?

Fot. snitchseeker.com

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)