Edyta Górniak, Allan Krupa fot. ONS

Edyta Górniak pokazała, jak całuje 14-letniego syna w usta. Wywołała burzę

Edyta Górniak zawsze podkreśla, że 14-letni syna Allan jest jej oczkiem w głowie. Najnowszy filmik podzielił fanki. Powód? Gwiazda pokazała, jak całuje nastolatka w usta.
/ 20.08.2018 12:50
Edyta Górniak, Allan Krupa fot. ONS

Na profilu Edyty Górniak pojawił się krótkie, zakulisowe wideo z Top Of The Top Sopot Festival 2018. Widać na nim, jak diwa przygotowuje się do wejścia na scenę - pije wodę, poprawia fryzurę i strój. Przyjmuje również gest wsparcia od syna. I tyle wystarczyło, by wywołać gorącą dyskusję!

Niewinny całus wywołał burzę

Syn Edyty Górniak, który jest owocem małżeństwa z Dariuszem Krupą, ma już 14 lat. Chłopiec mieszka z matką, która na każdym kroku podkreśla, jak ogromnym uczuciem darzy jedynego syna.

Allan nierzadko towarzyszy mamie w czasie podróży zawodowych. Tak było również w czasie tegorocznego festiwalu w Sopocie. Allan wspierał matkę przed występem. Tuż przed wyjściem diwy na scenę, dał mamie niewinnego buziaka na szczęście. Nie wszystkim jednak spodobało się, że był to całus... w usta.

I ruszyła lawina komentarzy! Wiele fanek Edyty Górniak było zdegustowanych całowaniem nastolatka w usta. W ich przekonaniu, tego typu buziaki są dopuszczalne wyłącznie w przypadku małych dzieci.

Kiedy dzieci takie do pięciu lat dają buziaka w usta, to nie widzę w tym nic złego, to nawet urocze. Ale w pewnym wieku to już gruba przesada
- zauważyła jedna z fanek.

Niektóre z komentujących napisały, że całowanie w usta jest zarezerwowane dla relacji damsko-męskich.

Dla mnie to taki widok zarezerwowany dla kochanka/męża kobiety. Matka może na milion innych sposobów okazać więź i miłość do dziecka.
- Rezerwuje pocałunki w usta dla mojego męża. Wiem, ze dla niektórych mamusiek to takie cool i nowoczesne, dla mnie tez niezbyt „smaczne”, zwłaszcza z nastolatkiem
- czytamy w komentarzach.

Przeczytaj: Tak może się skończyć całowanie niemowlęcia w usta! Ten przypadek daje od myślenia

Nie zabrakło również licznych głosów obrony dla Edyty Górniak. Mnóstwo osób zaznacza, że przecież Allan ciągle jest jeszcze dzieckiem, a tego typu gesty to normalny sposób okazywania sobie uczuć.

- Normalne zachowanie syna i mamy, normalny całus. Ale zależy co komu chodzi po głowie.
- Ten chłopiec ma dopiero 14 lat! To jeszcze dziecko, tyle że większe.... poza tym kocha swoją mamę. Dlaczego ma nie dać mamie buziaka? Macie jakieś chore myśli, to wy macie problem ze sobą!
- Nic w tym złego nie widzę! Moje dzieci też całują mnie w usta.

Co o tym sądzisz? Całujesz swoje nastoletnie dzieci w usta? A jeśli nie, to dlaczego? Napisz w komentarzu!

Przeczytaj:
Miłość jej służy! Edyta Górniak pokazała się bez grama makijażu. Jak ona wygląda!
Edyta Górniak znów zakochana? Zobacz, kim jest jej nowy chłopak