edyta górniak fot. ONS.pl

Edyta Górniak ma nowego chłopaka! Kim jest i co o nim wiadomo?

„Jest tak szczęśliwa, że mogłaby góry przenosić” – donosi informator jednego z tabloidów. Z kim spotyka się gwiazda?
/ 09.07.2018 16:32
edyta górniak fot. ONS.pl

Edyta Górniak już nie jest singielką! Jak donosi „Fakt” – gwiazda spotyka się z 34-letnim właścicielem hotelu w Łodzi. Mateusz ma ciekawe hobby – jest kierowcą rajdowym. Będzie coś z tego?

Łączy ich wiele! Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski to para idealna?

Edyta Górniak ma nowego chłopaka

Jak się poznali? Podobno zadziałała siatka znajomych i wiosną ich drogi spotkały się. Według znajomego Edyty to był moment i już wszystko było wiadomo. „Mateusz natychmiast uwiódł Edytę swoją czułością. Od razu polubił go też jej syn. Jest tak szczęśliwa, że mogłaby góry przenosić” – zdradza informator „Faktu”.

Jak wygląda Mateusz? Choć para jeszcze nie pokazała się oficjalnie razem, już wiadomo, że nowy chłopak Edyty Górniak to niezły przystojniak.

Według tabloidu Edycie ma też podobać się fakt, że przy swoim nowym chłopaku może być sobą. „Matusz widzi w niej kobietę, a nie piosenkarkę, przy której można zabłysnąć” – mówi na łamach „Faktu” znajomy Górniak.

Mówi się, że wybranek Edyty jest zaradny – chociaż ma dopiero 34 lata, już dorobił się dobrze prosperującego biznesu. I to może imponować.
A co z różnicą wieku – w końcu Edyta jest starsza od niego o 12 lat. „Różnicy wieku w ogóle nie czuć między nimi” – zapewnia informator „Faktu”.


Czy nowy chłopak zatrzyma Edytę na dłużej w Polsce? (fot. ONS.pl)

Edyta Górniak niedawno postanowiła wrócić z USA do Polski. Podobno ta decyzja związana jest z planami zawodowymi piosenkarki, ale jeśli informacje „Faktu” okażą się prawdziwe, gwiazda zostanie w kraju na dłużej. Kto wie!

Więcej newsów o gwiazdach:Jedna z sióstr Godlewskich miała wypadek samochodowy. Jest w ciężkim stanie w szpitaluDominika Gwit potwierdziła ślub! Pokazała zjawiskową suknię ślubną