Maja Sablewska fot. ONS

Dieta Mai Sablewskiej

Dzięki niej jest bardziej cierpliwa
/ 23.07.2014 10:55
Maja Sablewska fot. ONS

Maja Sablewska jako doradca do spraw wizerunku musi dbać o swoją figurę. Gwiazda zawsze mogła pochwalić się szczupłą sylwetkę, która wymaga jedna trzymania się pewnie diety. W rozmowie z lifestyle.newseria.pl zdradziła m.in. co je na śniadanie, a czego stara się unikać. Jej porady mogą być przydatne dla każdej osoby, która chce odżywiać się zdrowo:
 

Podstawową metodą, jeśli chodzi o styl życia, to zasada, że jesteśmy tym, co jemy. Nie wychodzę z domu bez śniadania. Nie potrafię zjeść nic innego na śniadanie jak kaszę jaglaną. Łączę różne warzywa, suszone owoce, itd, ale zawsze to musi być kasza. Ona działa jak szczoteczka w organizmie, oczyszcza nas z toksyn, jest świetnym środkiem odchudzającym. Druga rzecz to woda. Piję kawę, choć nie powinnam. Mogę nie jeść kolacji, ale trzy posiłki w ciągu dnia muszę zjeść. Jem od największego do najmniejszego. Wiadomo, że na początku dnia muszę mieć więcej energii niż na koniec. - przekonuje Maja


Taka dieta wpływa również na samopoczucie Sablewskiej:  
 

Przede wszystkim dzięki diecie czuję się dobrze ze sobą. Inaczej się skupiam na pewnych rzeczach, inaczej myślę o pewnych rzeczach, inaczej podchodzę do pewnych sytuacji, spraw, ludzi, jestem bardziej cierpliwa- zdradza stylistkaSpróbujecie?
  

Zobacz także: