Natalia Siwiec fot. ONS.pl

Szok! Natalia Siwiec uprawiała seks za pieniądze?

Jej odpowiedź dla niektórych jest zaskoczeniem...
Edyta Liebert / 13.07.2015 21:12
Natalia Siwiec fot. ONS.pl

Tego się nie spodziewaliśmy! Od kilku lat Natalia Siwiec jest na topie, a to zasługa m.in. jej boskiego ciała i urody. Mężczyźni nie przechodzą obok niej obojętnie, a kobiety niekiedy zerkają z zazdrością. Nic więc dziwnego, że taką seksbombę zapytano o to, czy... uprawiała seks za pieniądze!

Jak pewnie łatwo się domyślić, Natalia Siwiec zapewne codziennie odbiera podobne sugestie czy propozycje współżycia za konkretne korzyści. Jest jednak szczęśliwą mężatką, choć to nie studzi zapału jej fanów. Co ciekawe jednak, pytanie o to, czy celebrytka uprawiała seks za pieniądze wypłynęło od... Karoliny Malinowskiej!

 
To ona zapytała Siwiec wprost o to, czy korzystała z takich ofert. Obie panie mają za sobą modellingowe epizody i doskonale zdają sobie sprawę z tego, że niedwuznaczne sugestie, to w tej branży chleb powszedni. A więc, co odpowiedział Siwiec na pytanie o to, czy uprawiała seks za pieniądze?

Nigdy w życiu. Nie zamierzam. Nigdy nie musiałam i nie muszę. Wolę dla przyjemności.

Jak widać, sprawa jest oczywista. Zatem wszyscy ci, którzy podejrzewali Siwiec o takie praktyki, powinni 2 razy przemyśleć to, co powiedzą na głos!

 

Having fun with friends is all You need. @nataliasiwiec.official ❤️❤️❤️ #love #smile #friends #summer #fun

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Malinowska (@karolamalina)


Zobacz także:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/23.08.2015 13:42
złapią za ręke udawaj że to nie twoja ręka... kto sie przyzna? pfff
/29.07.2015 11:02
i co w tym złego to prawdziwa dama jak dobrze płacili to czemu nie kochana kobieta
/23.07.2015 11:41
Przecież wszyscy wiedzą,że uprawiała seks dla sławy... i ją wylansowali, bo niby czemu nagle ją pokazywali na Euro 2012,to wszystko było ustawione, ta cała jej kariera, bo jest mnóstwo piękniejszych dziewczyn i do tego naturalnych. Faceci to głupki jak się im takie kobiety sztuczne podobają. Później będzie zdziwko jak dzieci urodzą się brzydkie...