Beyonce rozwścieczyła swoich fanów fot. ONS.pl

Beyonce zdenerwowała swoich fanów

To chyba jakiś żart!
Edyta Liebert / 10.06.2015 05:33
Beyonce rozwścieczyła swoich fanów fot. ONS.pl

Beyonce jest znana z tego, że nawet z prozaicznych spraw robi show i wprowadza zamieszanie. Więcej dymu, niż ognia! Na jaki pomysł wpadła tym razem i czemu fani są na nią wściekli?

Artystka wzięła udział w programie Good Morning America, a sam wywiad w porannym paśmie zapowiedziała na swom profilu na portalu społecznościowym. Ogłosiła, że opowie o poważnych zmianach w jej życiu, radykalnych krokach i fantastycznej informacji. Czego spodziewali się fani Beyonce? Wiadomo: pierwsza myśl dotyczyła ciąży. Artystka ma 3-letnią córkę Blue Ivy, która póki co jest jedynaczką. Wszyscy zatem oczekiwali radosnego ogłoszenia, że artystka spodziewa się dziecka. Zostali jednak wyrolowani!

"Wielkie zmiany" w życiu Beyonce

Od kilku dni w internecie huczalo o zapowiadanych "wielkich nowinach", a zatem cel został osiągnięty. Nie chodziło o ciążę, nowy album, przeprowadzkę, ani nawet o trasę koncertową, tylko... przejście na weganizm. To dowcip? Bynajmniej! Tysiące wpisów błyskawicznie pojawiło się pod zdjęciem artystki: niektóre obraźliwe, inne - wyrażające uznanie.

Warto nadmienić, że gwiazda ma firmę cateringową, która oferuje dania wegańskie dostarczane do domu klienta przez 22 dni. Czy chodziło o promocję? Wątpimy, bowiem artystka należy do jednych z najbardziej wpływowych kobiet świata. Znalazła się rankingu najpotężniejszych celebrytek.

I po co to całe zamieszanie?

Zobacz też:

Tagi: Beyonce
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)