Beckham najseksowniejszym mężczyzną świata - jak zareagował video fot. ONS.pl

Beckham najseksowniejszym mężczyzną świata - jak zareagował

Jego reakcja była bezcenna i... urocza. Uśmiejesz się!
Edyta Liebert / 20.11.2015 05:36
Beckham najseksowniejszym mężczyzną świata - jak zareagował video fot. ONS.pl

Poznajcie najseksowniejszego mężczyznę świata! A raczej... poznajcie bliżej, bo z pewnością dobrze wiecie, kim jest. Magazyn People ogłosił, że David Beckham zdobył I miejsce w rankingu najseksowniejszych facetów na świecie!

Uprzednio to wyróżnienie spotkało Adama Levine'a i Chrisa Hemswortha. W 2015 roku redakcja wskazała Davida Beckhama. Naszym zdaniem to wybór idealny!

Jednym z faworytów rankingu i wyścigu po wyjątkowe wyróżnienie był m.in. Bradley Cooper. Czy to jego nieustatkowany tryb życia spowodował, że redakcja wskazała idealnego męża i ojca - Davida Beckhama? To właśnie on zdobi okładkę aktualnego numeru popularnego magazynu. Jak zareagował? Czarujący emerytowany piłkarz znany jest ze skromności i powściągliwości wobec uznawania siebie jako seksownego mężczyzny.

Nigdy nie czułem się atrakcyjny, nie postrzegałem siebie w takich kategoriach. Lubię nosić fajne ciuchy, lubię dobrze wyglądać i dobrze się czuć w garniturze. Ale nigdy nie myślałem o sobie w ten sposób.

Więcej zobaczycie na wideo z programu Jimmy'ego Kimmela:

Na swoim Facebooku najseksowniejszy mężczyzna świata wydał krótkie oświadczenie i podziękowania. Rozbawił nim do łez i zarazm udowodnił, że wybór magazynu People i jest jak najabrdziej słuszny i trafny:
Jestem szczerze wzruszony! Zawsze czuję się zawstydzony takimi wyróżnieniami, ale myślę, że to ucieszy moją mamę. Ponadto dzieci naprawdę się uśmieją, bo widzą, jak ich tata wygląda rano.

David Beckham niedawno przekroczył 40-tkę. Od 16 lat jest w szczęśliwym związku z Victorią Beckham, z którą ma 4 dzieci.

Więcej: