Victoria Beckham zdradziła, dlaczego się nie uśmiecha

Victoria Beckham fot. ONS.pl
Jej odpowiedż zaskoczyła wszystkich!
Edyta Liebert / 02.10.2015 11:31
Victoria Beckham fot. ONS.pl

Dziennikarze magazynu Vogue zapraszają  największe osobistości do udziału w ciekawym przedsięwzięciu. Każdy z uczestników projektu odpowiada na kilkadziesiąt często zabawnych, a niekiedy prozaicznych pytań. O co została zapytana Victoria Beckham?

O tym, jakie pytania pojawiają się w kwestionariuszu decydują głównie internauci. Vogue otwiera dyskusję i zachęca do zabawy. O co można zapytać gwiazdę, która pojawi się podczas następnej emisji krótkiego odcinka? Okazuje się, że nawet o ulubiony smak lodów czy kolor.
W ten sposób zostały przepytane już m.in Reese Witherspoon, Sarah Jessica Parker czy Blake Lively.
Przyszła kolej na Victorię Beckham, która od lat intryguje nas swoim chłodnym, a dla wielu nieco wyniosłym, sposobem bycia.

Dlaczego Victoria Beckham się nie uśmiecha?

Fani byłej gwiazdy Spice Girls, chcieli dowiedzieć się m.in. dlaczego Victoria nigdy się nie uśmiecha pozując do zdjęć.  Oto, co odpowiedziała:
Śmieję się w środku. Na zdjęciach nie uśmiecham się, ale to z poczucia obowiązku. Jestem poważną osobą w świecie mody i staram się wyglądać poważnie.
Victoria zdradziła również, czy wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia (oczywiście!), jak wyglądałaby jej wymarzona randka (romantyczny wieczór z mężem) oraz jaki jest jej ulubiony kolor (o dziwo, pomarańczowy). Beckham rezygnuje z okazywania pozytywnych emocji również wtedy, gdy jest w towarzystwie przyjaciółek na prywatnej imprezie czy na pokazie mody swojej kolekcji. Zobaczyliśmy jednak, że ma duży dystans do siebie, gdy Victoria Beckham przebrała się za... minionka!
 

What can I say? I was inspired x vb #Minions

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Więcej:

Redakcja poleca

REKLAMA