Beata Tadla fot. ONS.pl

Beata Tadla poprowadzi serwis informacyjny w stacji Nowa TV

Od czasu głośnego zwolnienia Beaty Tadli z TVP prezenterka mówiła, że woli poświęcić się innym projektom. Co się zmieniło?
Edyta Liebert / 29.09.2016 11:15
Beata Tadla fot. ONS.pl

Jak podają branżowe media, Beata Tadla po 9 miesiącach przerwy od pracy jako prezenterka, wraca do TV. Nie, nie do TVP. Tadla dostała pracę w stacji Nowa TV jako prezenterka serwisu informacyjnego.

Doniesienia o tym, że Beata Tadla wzięła już udział w próbach w studiu kanału Nowa TV, pojawiły się 28 września. Ma miesiąc na poznanie środowiska, zapoznać się z obowiązkami i przyzwyczaić do stanowiska, bo serwis informacyjny ma wystartować 28 października 2016 roku. Sama Tadla nie potwierdziła tych newsów ani na swoim Facebooku, ani na swoim Twitterze, co zazwyczaj czyni.

Tadla oburzona z powodu zwolnienia Jarosława Kreta. Co napisała?

Powiedziano mi, że “Wiadomości" w TVP się zmieniają – zarówno programowo, jak i personalnie, a ja po prostu nie pasuję do tej koncepcji. Z tym akurat się zgadzam.

Beata Tadla na początku tego roku straciła pracę w "Wiadomościach" TVP. Prowadzącą głównego wydania była od listopada 2012 roku. Ponadto przez pewien czas prowadziła "Kawę czy herbatę?", była też gospodynią wieczorów wyborczych. Spodziewała się tego. Wielu zadawało jej pytania o dalszą karierę w telewizji - o ile jej koleżanka po fachu, Hanna Lis, deklaruje, że ma dość polityki - o tyle Tadla cierpliwie czekała na swój moment. Pracowała jako coach, pojawiała się na spotkaniach biznesowych jako wykładowca. Teraz wraca jako prowadząca program informacyjny.

 

#dzis#u#mnie#beatatadla#wyrzucona#z#pracy#oraz#norbi#niestety#nie#wyrzucony#kubawojewodzki

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

Beata Tadla dostała pracę w Nowa TV

Stacja Nowa TV ma pokazywać głównie seriale, filmy familijne oraz programy dla dzieci. Stacja dostępna będzie na 8. multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej (MUX-8) i w sieciach kablowych. Przynależy do grupy ZPR Media, podobnie jak znane już eska.tv, polo.tv, fokus.tv.

Jak Beata Tadla sprawdzi się w nowej - starej roli? Przekonamy się 28 października.

Dorota Wellman apeluje do kobiet: nie jesteśmy głupimi krowami