Ariana Grande fot. ONS.pl

Ariana Grande chce zapłacić za pogrzeby ofiar zamachu

Artystka skontaktowała się z rodzinami zmarłych.
Edyta Liebert / 25.05.2017 10:47
Ariana Grande fot. ONS.pl

Do eksplozji w Manchesterze doszło trzy dni temu, podczas koncertu artystki. Ariana Grande ponoć chce zapłacić za pogrzeby ofiar zamachu. czekamy na więcej informacji. Czy to prawdziwe oświadczenie?

Już tuż po tragicznych wydarzeniach mówiono o zawieszeniu trasy koncertowej Ariany Grande. Artystka miała 31 maja i 1 czerwca wystąpić także w Polsce. Ariana Grande w pierwszym oświadczeniu po wybuchu napisała, że jest rozbita i jest jej przykro z powodu tego, co się stało. Okazuje się, że piosenkarka podjęła również decyzję o tym, aby wesprzeć rodziny ofiar. W mediach społecznościowych Grande zadeklarowała, że pokryje koszty pogrzebów ofiar zamachu.

Co najmniej dwoje Polaków zginęło w zamachu w Manchesterze. Małżeństwo osierociło dwie córki

 

"Sztab Ariany Grande skontaktował się z rodzinami zmarłych w Manchesterze, piosenkarka zapłaci za wszystkie pogrzeby" - czytamy. Czy to oficjalne oświadczenie artystki? Póki co nie wiemy nic więcej ani jak przebiegałaby pomoc niesiona rodzinom ofiar zamachu.

Niestety, nie wiadomo, czy w eksplozji nie zginęło więcej osób niż podane 22 (a w tym czy nie ma wśród nich innych Polaków). Część osób uznaje się za zaginione. Jeśli jesteśmy zaniepokojeni losem polskich obywateli – swoich bliskich, możemy skontaktować się z numerem uruchomionym dla rodzin przez Konsulat Generalny RP w Manchesterze: +44 (0) 77 69 97 57 19.

W Manchesterze w związku z eksplozją aresztowano trzy osoby. Kim jest zamachowiec?