Anna Mucha zdradziła tytuł nowego filmu z serii „Kogel Mogel”. Kogo możemy spodziewać się na planie?

Anna Mucha uchyliła rąbka tajemnicy o nagrywanej obecnie kolejnej części kultowego filmu „Kogel Mogel”. Premiera odbędzie się w 2021 roku.
Urszula Wilczkowska / 30.07.2020 14:04

Trzecia część serii „Kogel Mogel” wywoływała od początku sporo kontrowersji. Nakręcenie kontynuacji filmu po 30 latach wydawało się szalonym pomysłem! „Misz masz, czyli Kogel Mogel 3” był jednak jednym z najchętniej oglądanych przez Polaków filmem w całym 2019 roku. Jest sukces był tak duży, że producenci postanowili stworzyć jeszcze jedną część.

Anna Mucha zdradziła, jak będzie nazywać się kolejna odsłona kultowej serii. Znamy też część obsady!

„Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”

Aktorka śmieje się, że teraz to już będzie prawdziwy koniec świata. Anna Mucha po raz kolejny wcieli się w rolę inspektor Bożeny. U jej boku po raz kolejny zobaczymy też stałą obsadę filmów: Grażynę Błęcką-Kolską w roli Katarzyny Solskiej, Katarzynę Łaniewską w roli babci Solskiej, Zdzisława Wardejna w roli Mariana Wolańskiego, Ewę Kasprzyk jako Barbarę Wolańską oraz Macieja Zakościelnego w roli Piotra Wolańskiego.

Na planie pojawią się także Karol Strasburger, Katarzyna Skrzynecka, Dorota Stalińska oraz Marian Opania. Ten ostatni szczególnie ostatnio narzekał na brak ról - przez pandemię koronawirusa wielu aktorów - zwłaszcza tych teatralnych - było postawionych w ciężkiej sytuacji. Miejmy nadzieję, że w obsadzie „Kogla Mogla 4” znajdzie się jeszcze więcej miejsca dla najlepszych polskich aktorów.

Premiera „Końca świata” jest zaplanowana na styczeń 2021 roku. To taki koniec świata, na który wielu Polaków z pewnością będzie czekać z utęsknieniem.

To też może cię zainteresować:
Małgorzata Rozenek zostanie aktorką?! Szczegóły dogaduje z... Patrykiem Vegą
Czy nad aktorami filmu „Kogel Mogel” ciąży klątwa?
Pamiętacie sierżant Kasię z 
„13 posterunku”? Dziś aktorka zajmuje się czymś zupełnie innym

Tagi: Anna Mucha
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)