Anna Mucha fot. ONS

Anna Mucha jest w ciąży!

Aktorka zostanie mamą już pod koniec roku
/ 14.06.2011 13:42
Anna Mucha fot. ONS
Jak utrzymać najpilniej strzeżoną tajemnicę? Wystarczy... nie dementować plotek na swój temat! Bo gdy media rozpisywały się o kryzysie w związku Anny Muchy (31) i Marcela Sory (plotkowano, że nawet chodzą do psychoterapeuty!) czy o tym, że gwiazda rzekomo powiększyła sobie biust, nikt nie domyślał się, co naprawdę dzieje się w ich życiu. Dopiero dziś wszystko jest jasne.

Jak dowiedziało się „Party”, aktorka jest w czwartym miesiącu ciąży i pod koniec roku zostanie mamą. – Anka czuje się świetnie, bardzo dobrze zniosła pierwszy trymestr ciąży – mówi „Party” osoba z produkcji serialu „Prosto w serce”. Dlaczego aktorka zdecydowała się na dziecko właśnie teraz? Tego nie wiadomo, ale jak mówią jej znajomi, zrobiła to w dobrym momencie. – Serial będzie kręcony do połowy października. A ponieważ grana przez Anię postać też jest w ciąży, można powiedzieć, że Mucha idealnie „wstrzeliła się” w terminy – śmieje się jej kolega z planu. Dzięki temu po zakończeniu zdjęć gwiazda bez problemów pójdzie na urlop macierzyński.

Zresztą znajomi Ani twierdzą, że świetnie sprawdzi się w roli mamy. Powód? – Ona się bardzo zmieniła. Kiedyś o dzieciach mówiła z przekąsem, teraz wzrusza się na myśl o maluchach – zdradza „Party” jej znajoma. Jak widać, od kiedy Ania ma kochającego mężczyznę u boku, nie tylko wypiękniała, ale jest też szczęśliwa. Zostaje tylko jedno pytanie: czy to będzie chłopiec, czy dziewczynka...

(MT)