POLECAMY

Odkąd Anna Lewandowska urodziła, cały świat śledzi każdy jej krok. Czy to nie przesada?

Według portali internetowych, już wróciła do pracy.
Odkąd Anna Lewandowska urodziła, cały świat śledzi każdy jej krok. Czy to nie przesada? fot. ONS.pl

Klara Lewandowska to nasze polskie Royal Baby, co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. I choć dziewczynka ma dopiero 5 dni, to świat oszalał na jej punkcie. Co rusz pojawiają się nowe komentarze, gratulacje, plotki. Do momentu narodzin, wszystkie media żyły ciągłym wyczekiwaniem i spekulacjami - "chłopak czy dziewczynka"? Gdy już wszystko stało się jasne, całe zainteresowanie przeniosło się na mamę.

Dzisiaj rano Anna Lewandowska na swój profil na Instagramie wrzuciła zdjęcie śniadania, razem z jadłospisem. Dla mediów to oczywiste - świeżo upieczona mama wróciła do pracy!

Doda o Klarze Lewandowskiej i całym szumie wokół Royal Baby

Fani wydają się być zachwyceni, że ciąża i dziecko nie spowalniają jej w pracy. Wręcz przeciwnie, jest nadzieja, że Anna Lewandowska nie odpocznie nawet przez chwilę i nadal będzie doradzała swoim wiernym czytelnikom co jeść i jak ćwiczyć, by wreszcie uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Córka Anny i Roberta Lewandowskich ma już konto na Instagramie!

My pytamy (i siebie i was), czy cały ten szał nie jest przesadzony? Może nawet jest zbędny? Czy nie warto dać odpocząć i rodzicom i małej Klarze od tego namolnego zainteresowania? Nie róbmy sensacji z każdego zamieszczonego zdjęcia.

 

Pożywne i energetyczne śniadania dla każdego FitFreaka 💪🏻💪🏻💪🏻 ✔️kasza jaglana, ✔️orzechy, ✔️🍌, ✔️kakao Foods by Ann ✔️żurawina, ✔️🍏 ✔️ oraz duża łycha masła klarowanego Ghee (doda mocy) 👉🏻 już dostępny u mnie w @foods_by_ann Aktywnego dnia kochani🙌🏻 Nutritious and energetic breakfast for every FitFreak 💪🏻💪🏻💪🏻 ✔️millet, ✔️nuts ✔️🍌, ✔️cocoa from Foods by Ann ✔️cranberries ✔️🍏 ✔️ and a large spoon of Ghee butter (it will add the power) 👉🏻 already available in my store @foodsbyAnn Have an active day! #healthyteam #healthy #recipe #healthybreakfast #healthyplanbyann #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (13)
/rok temu
caly swiat...hymm to chyba przesada, zapytajcie o to kogos w Monachium, nikt sie tym nie ekscytuje, ludzie maja swoje sprawy i zycie. A kto to jest Ania, moze niektorzy wiedza. Robert jst znany, jego zona raczej mniej.
/rok temu
Nikogo te patole nie obchodza jezeli ktos sie nimi interesuje to tylko te puste ameby ktore sa pseudo fankami wyzsza inteligencja omija ich szerokim lukiem
/rok temu
Do pyzia bym jej nawet podal
POKAŻ KOMENTARZE (10)