Anna Lewandowska fot. ONS.pl

Anna Lewandowska otworzyła kawiarnię w Royal Wilanów!

"Spełniam kolejne swoje marzenie" - napisała Anna Lewandowska na swoim Instagramie. Żona Roberta właśnie otworzyła kawiarnię!
Julia Kot / 17.11.2018 15:28
Anna Lewandowska fot. ONS.pl

Książki i kalendarze o zdrowym stylu życia, autorskie jedzenie, aplikacja treningowo-dietetyczna, centrum fitness... Teraz czas na kolejny biznes.

Anna Lewandowska właśnie podzieliła się ze swoimi fanami fantastyczną wiadomością. Trenerka otworzyła w Royal Wilanów swoją pierwszą kawiarnię "Healthy Store by Ann"! Znajdziemy w nim m.in. smoothies, superfood bowls i soki wyciskane metodą cold press.

Jakie są ceny w "Healthy Store by Ann?" Za smoothies (300 ml) zapłacimy 15 zł, za kawę 10-14 zł, a za owsiankę - 16 zł. 

Lewandowska dodaje, że wkrótce w Polsce pojawi się więcej zdrowych punktów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spełniam kolejne swoje MARZENIE!!! 🎉➡️ realizuje kolejny obrany cel i cieszę się, bo to początek nowego kierunku rozwoju dla @foods_by_ann 🙏 To właśnie dzisiaj w @royal_wilanow otwieramy pierwszy @healthy_store_by_ann Po miesiącach przygotowań, testowania przepisów i dobierania składników, z wielką radością zapraszamy Was w nasze zdrowe progi 🙂🙂 W Healthy Store znajdziecie pyszne smoothies, superfood bowls oraz soki wyciskane metodą cold press, a ponadto przekąski i oczywiście moje smakołyki @foods_by_ann . Będziecie mogli napić się tu smakowitego i świeżego smoothies oraz mojej ukochanej kawy kuloodpornej. Dziś startujemy w Royal Wilanów, ale już wkrótce otwarcie kolejnych punktów. 😉 Kto chętny na rozgrzewający napój w te pochmurne dni, pożywną owsiankę albo muffinka? Zapraszam Was bardzo serdecznie, będzie pysznie i zdrowo 💪 I to nie koniec... Będzie w całej Polsce zdrowo!!!!!!!!!!!!!!! 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉 #healthystorebyann #newproject #annalewandowska #planbyann #warsaw

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wpadniecie na kawę kuloodporną z przepisu Ani?

Zobacz także:

Anna Lewandowska wie, co modne! Ten model botków znów wraca do łask